En son ne zaman ağladınız?

Ben en son 21 ağustos 2014 te amcamı kaybettiğimde ağladım. Peki siz en son ne zaman ağladınız? Ağlamak sizin için ne ifade ediyor?

Güncellemeler:
+1

0|0
25|9

En İyi Kız Görüşü

• Imm, bir - iki gün önce ağlamıştım. Saçma nedenlerden dolayı (^_^)
    Ağlamak bana göre rahatlamanın en güzel yolu
    böyle hıçkıra hıçkıra, içini boşaltana kadar hatta sesin kısılıp - gözyaşın bitene kadar ağlamak
    ve sonrasında uykuya dalmak bambaşka bi'şey. Bence bir insana seks* bile bu kadar zevk vermez..

1|1
    0|0
    • Seks yapmadığım için bilmiyorum. Ayrıca ağlamak bize göre hiçte kolay değil. Bazen evde tek kaldığımda geçmişimi göz önüne getirip ağlamak istiyorum. Ama yok... (Bu arada geçmişten kastım aşk meşk felan değil.)

• Seks örneğini verme sebebim, insanların bu eylemi en çok zevk aldıkları şeylerin başında tutmaları. Ben de yapmadım, ama bu bilinen bir gerçek neticede.
      Evet, erkekler genel olarak kolay kolay ağlayamaz, bu biraz karakterle alakalı. Bazı kadınlar da kolay kolay ağlayamaz mesela.
      Ben bir başkasının yanında ağlamam. Özellikle de mânen çekilen bir acıdan dolayı... Asla başka birinin gözyaşlarımı görmesine müsaade etmem.
      Ama yalnız kalınca zor olmuyor benim için (^_^)

• Takdir ettim. Gerçekten olumlu düşünen pozitif birisine benziyosunuz.(^_^) Şahsen ben bu emojiyi yapmaya üşenirim. Beni de polyanna gibi biri sanarlar dışarıdan ama içim paramparça. Ve bununla birlikte yalnız başımayken ağlamak bile güç...

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut Kafayı yedi ota boka ağlıyor ama harbi ağlamayı soruyorsan 15.09.2015 babamı kaybettim o zamana kadar hiç ağlamamışım ben bir de erkeğim ya erkek adam ağlamaz diye diye sustum en son Üniversite'de tıpın Bahçesinde bir Ağladım baktım kimsede yok hüngür hüngür ulan dırduramıyırum da

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• 0|1
    0|0
    • Yapmayın şöyle şeyler çocukların ağlamasına hiç dayanamam 😢😢😢

• İki gün önce

0|1
    0|0
  • Uzun zaman oldu aglamam

0|1
    0|0
  • İstediğim zaman

0|1
    0|0
  • Daha dun aksam

0|1
    0|0
  • hocamı dövdüğümde

0|1
    0|0
  • Daha demin ağladım Kemal Sunal'ın Garip filmini izledim. Ondan önce de dün Kırgın Çiçekleri izlediğimde ağladım.

0|1
    0|0
  • dün gece

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum😏

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • iki gündür devam eden sağnak yağmurlar var işte gözümde neden bilmem

0|1
    0|0
  • Her gün ağlıyorum galiba bilemedim çok sulugözüm

0|1
    0|0
  • Hatrlmyrm

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Dün 😂

0|1
    0|0
  • Yuh 2 sene masAllah benim bu sabah gozlerim doldu akti biraz

0|1
    0|0
  • daha var ağlamama hele bir biriksin sonra ağlayacam

0|1
    0|0
  • Oldu heralde bır hafta😊

0|1
    0|0
  • Sanirim 2 hafta once
    Malum gun ehuhehe

0|1
    0|0
  • canım her sıkkın olduğunda ağlarım ki ben ve sen 2 yıl boyunca hiç ağlamadınmı?

0|1
    0|0
    • Maalesef. Bunu sizin gözünüzle bakıp kolay bir eylem sanmayın.

• Peki sağolun. Sorumu ciddi bir şekilde okuyup bana bu konuda destek olduğunuz için teşekkür ederim. Bu konuyu biraz daha düşüneceğim. Ve yapabilrsem müsait olduğumda yapabilirsem biraz da ağlayacağım.☺☺☺

• rica ederim bence ciddiye alınması gereken bir konuydu en iyisi yapıyorsunuz biraz ağlamayı deneyin

• 3 gün önce regl ağrısı yüzünden

0|1
    0|0
  • 2 saat önce agladim çok mutsuz olduğumu düşünüyorum hic birşey yolunda gitmiyor

0|1
    0|0
  • Ben içim dolunca sık sık ağlarım. Ağlamak rahatlatıyor beni

0|1
    0|0
  • Her sehitte her patlamada. Günü saat i yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kolay Kolay Ağlamam Hatırlamıyorum ne Zaman Agladıgımı. Amcam Öldü Ağlamadım En Yakın Arkadaşım Öldü Ağlamadım. Biraz Gaddarım Galiba. Sinirlenince Biraz Gözlerim Dolar Ağlamaktan Sayılıyorsa 1 ay olmuştur ozaman

0|1
    0|0
    • Kişilerin yakınlık derecesi de var bide. Mesela aynı sene içinde halamı ve dedemi de kaybetmeme rağmen hiç ağlamadım. Amcanı bilmem de en yakın arkadaşın öldüğünde ağlamadıysan sende birazcık sıkıntı mı var sanki ney?

• Eyvallah Bro. Allah Senide Güldürsün...

• İnşallah her daim...

• 02-03-07 ocak tarihleri..

0|1
    0|0
  • 2 sene oldu galiba, bir dost kazığı fena koymuştu

0|1
    0|0
  • 2 ay önce

0|1
    0|0
  • 2012 de kız arkadaşım vefat ettiğinde sanırım

0|1
    0|0
  • Sewglmden ayrildgmda

0|1
    0|0
  • Dün akşam...
    Sinir Pişmanlıktan başka birşey değildi.

0|1
    0|0
  • Cook oldu

0|1
    0|0
Yükleniyor...