Hastayım diye insanlar neden acıyor bana?

Sinir oluyorum normalde ilgi göstermeyen insanlar etrafımda pervane oluyorlar. Ben nefret ediyorum hepsinden neden bana acıyorlar? Hasta herkese acımayın o kişinin moralini bozarsınız.

1|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Feneri şampiyon yaptırmayacağız hiç acımadan hemde 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bencede hastayi gectim engelli insanlara bile acinarak bakilmasina sinir oluyorum o da insan hayatı daha zor sadece kolaylaştırmak yerine uzaylı gibi bakiyolar

0|1
    0|0
  • Ya acımak değil. Moral olacağını dusunur genelde insanlar hasta olan kişinin yanında olarak. Ama sevmiyorsan sıkıntı büyük :-) ne rahatsızlığın var ki

0|0
    0|0
  • bence de haklısın.

0|1
    0|0
  • Cok yapmacik oluyo öyle kisiler.. Allah sabir versin diyelim

0|1
    0|0
  • Neyiniz var gecmis olsun

0|1
    0|0
  • Haklisin yapmacikliktan baska bisey degil. Allah sifa versin

0|1
    0|0
  • Kesinlikle öyle şeyler yapmam yapılması yanlış geçmiş olsun bu arafa

0|1
    0|0
  • Acımak degilde, hasta, haliyle keyifsiz oluyo onu mutlu etmek istiyosun tabi hasta onu acınılıyorum diye algılayabilir

0|0
    0|0
    • Yo hayır, hayatı boyunca tek kelime etmeyen insanların hasta olduğumu duyunca yakın ilgilenmesi sinirlenidriyor beni

• Geçer inş. sen tedavini ihmal etme, yorulup umudunu kaybetme geçer, şimdi o lösemili çocugun babası karaciger kanseri, umut yok gözüyle bakıyodu dr. lar nakil ettigin organa yazık diyolardı ama kemateropi gördü bitkisel destekler yapdılar kandaki kanser oranı düşmüş allaha şükür şimdi nakil olabilir diyolar umutla bekliyoruz inş. oda iyi olucak allah tüm hastalara şifa versin.

• İnşallah, Organ nakli zor ya, Allah yardımcısı olsun

• Yardımcı olmak istiyorlardır

0|0
    0|0
  • Ayneeennn

0|0
    0|0
  • Kapak fotogrfına sonucu koymuşsun lösemi diye bide effekt yapmışsın kader dige yazmışsın
    Altada hastalıgım dolasıyla siteye giremiyorum yazmışsın
    Hasta oldugunı belirten bu soruyu soruyorsun
    İnsanlar sana acıyınca problem yapıyorsun
    Seninde hoşuna gidiyor kendini böyle acındırmak

0|0
    0|0
    • Madem bu kadar iddaalısın gizli neden yazıyorsun? Acındırmak isteseydim banka hesap bilgilerini koyardım. Ama beni tanıyanların ne hastası olmasını bilmelerini istiyorum. Saçma sapan "vah vah geçmiş olsun", "yazık sana" yazacaklarına nasıl maddi yardım edebiliriz diye sorsunlar. !

• geçmiş olsun. kötü mü ilgilenmeleri sizle?

0|1
    0|0
    • Bu ilgilenmek değil ki, acımak ilgilenmek değil

• öyle düşünmeyin gerçekten samimi olanlar vardır içlerinde. siz duygusalsınız diye öyle hissediyor olabilirsiniz.

• Valla bana "geçmiş olsun" diyeceklerine 5-10 lira maddi yardım etseler daha anlamlı olur

• Kanka seninle alakası yok onlar kendi egolarını oksuyorlar bak hasta insanla ilgilendim muhabbeti ben sağlıklı iken ilgilenmediğim kişiyle hasta olduğunda hiç ilgilenmem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben hep çocuklarla oynayan biriyim sürekli içlerindeyimdir. Hatta küçük çocuklar görünce falan atlar üzerime güreşmeye oynamaya çalışır. Bir akrabamızın çocuğunun böbreklerinde sorun vardı. Ailesi üzerine aşırı titriyor şimdi diğerlerini görünce o da oynamak istiyord. onunla oynarken ben zaten onu zorlamıyorum ama yalandan yenildiğinde de çocuk bu hemen anlıyor o oranı çok iyi de tutturuyorum ama her gören yetiştin tek tek bana gelip o hasta onu oynatma bir şey olacak falan diyor. Ya o çocuğu kenarda oturtup sen oynama hastasın demekle onu gidip dövmek arasında bir fark yok bunu anlamıyorlar. Ve çok şükür hiçbir şey de olmadı şimdi aslan gibi maşallah. Bizim insanımız olayları hemen dramatize etmeyi çok sever. Daha bugün paylaştım denk geldi. Amerikada lösemili çocuk kemoterapiden çıkmış ama kimse ona hasta gibi davranmıyor oradan atlıyor zıplıyor takla atıyor bizde olsa evden çıkartmazlar

https://www.youtube.com/watch?v=JMUw4Ndpbdw

0|0
    0|0
    • Doktor ne isterse yesin demiş bana bizimkiler ay onu yeme şunu yeme diyip duruyorlar. Yardım topluyoruz hastane masrafı için türk insanına durumu anlatıyoruz yaptığı tek şey "vah vah çok geçmiş olsun" oluyor. İcraat yok. Geçen hastaneden eve gelirken taksici nesi var çocuğun diyor lösemi dediler bu görgüsüz de hemen bir tanıdık vardı lösemiden öldü demez mi, şaka gibi ya

• Bu arada geçmiş olsun sen kimseyi dinleme doktorun ne diyorsa ona uy sadece sonuçta işin uzmanı o. Koşabiliyorsun diyorsa koş. Her şeyi ye diyorsa ye kimseyi de dinleme. Sonuçta bu senin hayatın ailen bile olsa kimse sana karışamaz. Geçtim böyle yemek yemeyi falan hasta tedaviyi reddederse onu zorla tedavi bile edemezsin.

• Biz yabancı olduğumuz için de kendi hesabımıza tedavviyi ödemek zorundayız. O da başka sıkıntı

• ''insanlik duygusu'' smh

0|1
    0|0
  • Çok ikilem bir durum o nefret ettiğin kişiler için normal davransalar acaba ezmiş gibimi olur diye düşünüyorlar bence ilgilendikleri için mutlu ol

0|1
    0|0
  • En nefret etdiğim şeydir acınmak ahbap..

0|1
    0|0
  • Moral verirken bizim halkimiz morali s... genelikle.

0|1
    0|0
  • ne hastası oldun kardeşim yazık sana

0|1
    0|0
    • Bak bir acıyan daha 😡

• İçine edeyim hastaneden dışarı çıksam yapacam dediğini de karantinadayım 😡

• dur be kardeşim vijdan azabından öldürcen mi beni sen bana uyma daha delirtme beni başlatma hastalığına şimdi ne hastası oldun bu arada

• geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Ben iyi veya kotu hicbirseyi paylasmiyorum haladir teyzedir, sadece sevgilim ve ailem bilir. Herkesin herseyi bilmesine gerek yok

0|0
    0|0
  • Hastalığın ne ki?

0|0
    0|0
    • Hastalığını ne zaman öğrendin ve kaç yaşındasın kaç yıldır lösemisin?

Yükleniyor...