Sizce erkeklerin mi, kızların mı yoksa erkeklerle kızların mı arkadaşlık bağı daha güçlüdür?

Anketli Soru. Sizce erkeklerin mi, kızların mı yoksa erkeklerle kızların mı arkadaşlık bağı daha güçlüdür?

• ErkeklerAnketli Soru.Sizce erkeklerin mi, kızların mı yoksa erkeklerle kızların mı arkadaşlık bağı daha güçlüdür?
    51% (61)59% (65)55% (126)Oy Ver
  • KızlarAnketli Soru.Sizce erkeklerin mi, kızların mı yoksa erkeklerle kızların mı arkadaşlık bağı daha güçlüdür?
    16% (19)11% (12)13% (31)Oy Ver
  • Erkekler ve kızlarAnketli Soru.Sizce erkeklerin mi, kızların mı yoksa erkeklerle kızların mı arkadaşlık bağı daha güçlüdür?
    20% (24)10% (11)15% (35)Oy Ver
  • Hemcinsler
    4% (5)9% (10)7% (15)Oy Ver
  • Hepsi
    1% (1)1% (1)1% (2)Oy Ver
  • Hiçbiri
    3% (4)4% (4)3% (8)Oy Ver
  • Emin değilim
    5% (5)6% (8)6% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde bir kız için dostluklar satılmaz
    Bizim dostluklarımız çile yolunda kurulmuştur
    Çıkar yokuşundada son bulmaz :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Bizlerin yani erkeklerin. Çünkü kızlar çok kıskanç olurlar birbirlerini çok kıskanırlar erkekler öyle değil

0|0
    0|0
  • Geçenlerde takim arkadaslarimla gorustum ve soyle soyleyim 24 yil olmus ve halaa ayni arkadasligimiz dostlugumuz. Ki aralarindaki tek bekar bendim 😎

0|0
    0|0
  • Su ve ateş? Uyumlumu? Su ve su ya da ateş ve ateş mi? ya da su ve ateş mi? Ya buhar olucan ya da sönücen? Ateşle barut misali. Karşı cinsle sevgiliden başka bişey olmaz veyahut akraba

0|0
    0|0
  • erkek ve kız dedim çünkü düz mantık bakıyorum şu an şu saatte :D normal standart bir çift en azından türkiyede bir erkek ve bir kız evlenebiliyo :D

0|0
    0|0
    • arkadaşlık bağı derken sevgili anlamında değil kanka anlamında

• işte o zaman orda tıkanırım çünkü bayan bir dostumda var erkek de kıyaslama yapamicam kadar iyiler kararsızım zıııııt bilemedim :D

• bir taraf çirkin değilse kız ile erkek dost olamaz tatlım eş olur

kızlar nefsine çok düşkün bu nedenle erkekler daha iyi dosttur

acı gerçek

0|0
    0|0
  • Kızların

0|0
    0|0
  • Kızlar yakışıklı bir erkek görsün hemen satar bir birlerini tehlikeli varlıklar

0|0
    0|0
  • Erkeklerin

0|0
    0|0
  • Bence erkekler. Çünkü kızlar birbirlerini kıskanırlar. Ama erkeklerde öyle bir durum olmaz.

0|0
    0|0
  • Zamanı gelince tüm bağlar kopuyor o yuzden anı yaşayın çok sorgulamayın

0|0
    0|0
  • erkekler asla arkadaşını satmaz ama kızlar "ben daha güzelim" gibi birşey demek için bile anında satar..

0|0
    0|0
  • erkeklerin daha sağlam oluyor

0|0
    0|0
  • Erkekler birbirleriyle daha samimidir, kızlar yapmacık hareketler yaparlar genelde ve birbirilerinin kuyularını kazalar. A dedim.

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Araya menfaatler ve çıkar ilişkisi girdiği zaman kimse kimseyi tanımıyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • erkeklerin

0|0
    0|0
  • Erkekler daha kuvvetli dir bağları çünkü onlar hayatta farklı ders alır bayanlara karşı

0|0
    0|0
  • bence erkek ve kadın. erkekler eğlencesine takılır bayanlarda birbirinin arkasından kuyu kazar

0|0
    0|0
  • Karmakarisik bir dusunce yapin var. Kendini ifade edemeyen birisi oldugunu düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• erkekler

0|0
    0|0
  • erkeklerinki. kıskanıyorum

0|1
    0|0
  • Erkek arkadaşlarım daha hayırlı bana

0|0
    0|0
  • Önce erkeklerle erkeklerin sonra erkeklerle kızların. Erkeklerin arkadaşlıgi daha gerçek, samimi ve doğal. Kızlarının arkadasligi yapmacik sahte ve geçici :) :D

0|0
    0|0
  • erkeklerinki tabiki.

0|0
    0|0
  • kesinlikle erkekler

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Erkeklerin arkadaşlıkları daha iyi oluyor sanki. Kızlardan daha iyi anlaşıyor gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • kimsenin degildor hepsinin abv

0|0
    0|0
  • Erkeklerin bence :)

0|0
    0|0
  • Erkekle kadının arkadaşlığı. Benim de en yakın arkadaşlarım erkektir.

0|0
    0|0
  • ahahah kızlarıın hepsı erkekler demıs :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...