Siz napardınız bilhassa hemcinslerim?

Eşimin arkadası var birkaç senedir kankiler. oda evli 2cocukları var 1senedir biz hanımları arkadaş ettiler bu bizim kankiler benimde 1cocugum var. neyse nerdeysen en azı haftanın 2günü eşimin arkadası sabahları bırakır hanımını ve cocuklarını bize bide gece 12de alır giderler butün gün bizde oluruz bazen dışarı cıkarız vakit geciririz beraber arkadaşca.. yarın yine gelicekler.. ve sadede geleyim ben bıktım bunları misafir etmekten acıkcası. bikere cocukları aşırı yaramaz her gelişinde eve zarar verirler anneleri ses etmez bende susarım sonuçta misafir. nebileyim benim cocugumu hirpalarlar cocuktur der susarım oyuncaklarını kırarlar odasını bozarlar. anneleri hiç ses etmez neymiş cocuga laf etmezmiş kendisi.. tamam da yanı sık sık geliyorlar bunlara özel menü hazırlamak lazımmı lazım sonucta misafırım ilgilenmek gerekiyor herdakka bikere esas olay kadın kafa dengim deyil gercekten aptal bir tavırları var cılfırtıyor beni saf saf hareketleriyle. birgün olsunda beni evine davet etmedi evi ne renk bilmiyorum daha.. bu azmış gbi 6aylık gebeyim ve cok agrılarım oluyor acıkcası her gelişlerinde ben fenalaşıyorum aşırı yoruluyorum banada bakan gerk zaten hani geldiginde hiç yardım da etmez insan iki bardagı makineye koysa nolur yani mesela.. Ben bunlardan cok bıltım kaldıramıyorum artık cok cahil bir kadın surat yapsam gene anlamıyor ki cokta hıyumda yok evime gelen birisine surat asmak. eşimde gelsinler nevar sanki diyor hep. sizden tavsiyem ben bu belalardan nasıl kurtulurum gercekten biktim valla sık sık gelmelerinden bide hamileyim hiç cekemiyorum kimseyi canım cok yanıyor cocuguma bile zor yetişiyorum valla. lütfen baylar bayanlar tavsiye ben bu misafirlerimden biktin. birde şunu not düşeyim benim olsun eşimin oldun akrabalarım ya da arkadaslarım falan o kadar anlayışlıki en azından evime geldiklerinde ev işlerine yardımda bulunurlar sagolsunlar halden anlarlar ama bu kadın beni çıldırtıyor özel hizmet bekliyor bide dedigim gbi hiç gitmedim ben kendisine daha misafir

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• benim tavsiyem eşine daha baskılı bir şekilde bir daha gelmemelerini söylemesini söyle bende hiç sevmem hergün gelen misafiri burda iş eşinde bitiyo kadın hamile halinle seni o kadar yoruyosa anlayış göstermiyosa git gelme desen bile anlamayacaktır eşinle ciddi ciddi konuş o da olmuyosa annenlere git bir kaç gün orda kal bir bahane bulup anneminde bir komşusu var her izinli olduğum gün bize geliyodu bir aralar sanki beni takip ediyodu halinden anlarım kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Annemi karıştırmayacam da kayınvalidem sehir dışında o gelirse gösterir zaten ona sagı solu da oda dogumdan sonra gelicek. buarada anladınız beni gercekten cok saygısız ya

• rica ederim iyi geceler

• teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• geldiklerinde bebeği bahane et yat bence yorgunum de anlarlar yüzsüz değillerse gelmezler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gec okudum hic ugrasma ksynananı bekle tüm olanları ona anlat oda hem esine hem o bayana haddini bildirir. Aslında uzsklastırmak icin dualar var bilenler icin. benmde esimin arkadası var ama cok uyumludur herzaman gelir gelmediginde ben esime sorarım niye gelmedi diye.
    Ne yapıp yapıp o bsyanı sogutmalısın esinle aran açılmadan

0|0
    0|0
    • Ah kayınvalidem bir gelse gösterir ogluna gününü hiç sevmez öyle gelinlerinin birisiyle sıkı fıkı oldugunu görsün

• Hastanede yatacak bir kac gun ayarla, esine de sebebini söylemeyecegim de.

0|0
    0|0
  • Esnek konuş büyük sıkıntı olur bu olay. Nasl rahat ediyorlar ya iyi bile dayanmissin. Kovduruncaya kadar gitçekler anlaşılan

0|0
    0|0
  • Yanlis yoldasin aga

0|0
    0|0
  • eşinle konuş en iyi çözümü siz kendniz bulacaksınız

0|0
    0|0
    • Eşimde yavaş yavaş kıllanmaya başladıda kendin halket ben yapamam bişey diyor

• O işler aslında okadar kolayda gecmiyor ki sabah birakıyor eşi bunları sehrin o başına işe gidiyor eşi gelmezsse bunlar cıkamazlar bizden nasıl aç birakayımki ee kovmak demek kac senelik arkadaslıgı sarsmak

• kusura bakmada bana zararı dokunan arkadaşımın yedi cediini s... keyim yani önce bu kafayı değiştir yoksa daha çok çekersin bunu

• Taşının

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne kadarda ketum insanlar varmis ya. hamilesin can tasiyosun kadin oylece oturuyor he. vay be. sen hamilelegini kullansana. esinlede guzelce konus anlat, birazda abart durumu. belim cok agriyor vs de

0|0
    0|0
    • Bugun doktordan geldim doktor yatmamı söyledi vallaha bir poşet ilaç aldık bugün bunlarda yarın gelicek şimdiden canımı dert aldı işin açikcası evim temiz ama dagınık hiç halimde yok toparlayacak

• Eşim bu gece gececi yarın öglene gelir ben artık biliyorum be edecigini soru paylaştım acaba bunları başımdan salmak istemekte haklımıyım degilmiyim diye anlamam gerekiyordu

• tamamen haklisin.

• Biraz mesafe koymanin zamani gelmis hasta oldugunu söyle ilgi gosterme biraz geri cekilir kullanmak cok güzel gelir bazilarina kullandirma derim esin de bu konuda agirligini koymali

0|0
    0|0
  • eşine bunları söyledin mi

0|0
    0|0
    • Evet söylüyorum.. ee napim gelmek istiyolar geliyolar diyor. idare et. eşim şey yapıyor yarın bizimkilerin işi var falan biyor bazen bu uyanıklar bekliyor ertesi gün geliyorlar

• artık yarın için tavsiye istedim bende bunları bir halt edecem

• bence de kesinlikle

Yükleniyor...