Özgüven nasıl pompalanır?

detaylarda da yazayim bari hiff özgüven eksijligi nasil asilir? böyle özgüvenden ucmam lazim accayip yerlerde yas 24

Güncellemeler:
ne dalga geciyonuz olm stir :D

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hafif bir özgüven eksikliğin varsa sıkıntı değil zamanla düzelirsin. Ve fazla özgüven de iyi değildir. Eğer çok özgüvensiz biri olsaydın da arkadaş çevreni değiştir derdim. Emin ol çok etkisi olur.

1|0
    0|0
    • hafif var evet ve haklisin sanirim arkadas cevremj degistirmem lazim ama. kolay degil ki akilli uslu kafa dengi birilerini bulmak :/

• Sürekli yeni insanlar tanımaya çalış. Zamanla değiştirirsin belki. Hem fazla arkadaş yapmana gerek de yok birkaç tane olması yeterli olur.

• Eig için teşekkür ederim :D

Erkekler Ne Diyor 25

• Özgüveni besleyecek şeylerin olmalı. Mesela güzel bir kız olursun güzelliğine güvenirsin, zengin olursun parana güvenirsin, giyimine güvenirsin, fiziğin güzel olur ona güvenirsin ya da zekana, genel kültürüne güvenirsin vs vs vs.

1|0
    0|0
  • Hiçbir şeyi takmayarak rahat ol hayattan bir amacın yokmuş gibi takıl uzay boşluğunda :) Ama birşeyler yap :)

0|0
    0|0
  • ahaha özgüven pompalamak ne ya :D dostum bisiklet tekeri mi şişiriyorsun sen :D bu konuşma tarzınla şunu anladım. aslında kendine göre komik espri yapan biri olduğunu düşünüyorsun. ama dışarıda sanırım şevkin kırılıp istediğin şekilde konuşamıyor espri falan yapamıyosun sanırım :) özgüvenin kırılıyor doğru mu?

0|0
    0|0
    • hoshaiahaauauahhaia cok komik sende gelip burda disaridaki insanlarin seni rencide ettigi gibi sanal ortamda insanlari rencide ettigini mi saniyorsun ;D komikmis güldüm

• cok belli yardim etmek istedigin. yardim etmek isteyen adam gibi yazar ve sonra da iyi geceler by manasina getirmez. yardim böyle olmaz

iyi geceler.

• bak cidden güzel yazdığımı düşünmüştüm. bende de aynı problem vardı. bunu yendim yardım edebileceğimi düşünmüştüm

• bazilari icin olacak sey degil.

0|0
    0|0
  • tuvalet pompasıyla

0|0
    0|0
  • benzinciye git 10 liralık pompalat kendine

0|0
    0|0
  • Spora başla

0|0
    0|0
  • İşi pompalamaya kaldıysa zor iş olmaz unut gitsin

0|0
    0|0
  • ortamlara atlayarak

0|0
    0|0
  • Garç gorç :D asdgsdh

0|0
    0|0
  • Pom pom pomm diye bağır

0|0
    0|0
  • kendini iyi hissedeceğin aktiveteler yapmalısın. mesela güzel giyinmek olabilir, spor yapmak olabilir.

0|0
    0|0
  • korkularının üzerine giderek

0|0
    0|0
  • Ufkun açık olsun bilgiye aç biri ol biraz. İnsan psikolojisiyle ilgilen zamana ihtiyacın var LPG mi bu hemen pompalıyon.

0|0
    0|0
  • görünüşünü düzel öncelikle

0|0
    0|0
  • Bendede vardi eskiden simdi cok az kaldi normal kizlari gorunce no problemde bir kiz cok guzelse konusamiyorum 😊

0|0
    0|0
  • Kompresör yardımı ile

0|0
    0|0
  • benzin istasyonunda bir pompacıya sor

0|0
    0|0
  • Surekli suslen puslen disari cik

0|0
    0|0
  • Bir hap rahatla

0|0
    0|0
  • kendini pompalattığın sürece özgüvenini kazanamazsın:)

0|0
    0|0
  • Guzel bir yol. var aslinda. Seni. cok. seven. birini. bulman. lazim :) kendine gelirsin

0|0
    0|0
  • sana özguven degil cesaret lazım aslın dama once nden ihtiyacın var bakim

0|0
    0|0
  • bagira bagira kitap oku.. ve de bol bol gez seyehate cik

0|0
    0|0
    • hmm bagira bagira kitap okumak ise yarar mi cidden

• evet yara tabikide.. bagirmaktan kastim hayvan gibi bagirmak degil.. disindan sesli bir sekilde

• peki cok sagol :)

• Çat çat çat diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bu konuşma tarzıyla mümkün olduğunu düşünmüyorum. Öncelikle ağır olmalısın ki kıymetin artsın kıymetin artinca yavas yavas o güveninin de yerine geleceğinden eminim ama aşırı ozguven iyi değildir insanı rezil de eder yani dozunu bilmelisin

0|1
    0|0
    • bu sayfa ne kadar agir ki? agir seyler yazinca uzunca yazinca kimsenin bir halt yazdigi yok. Ortama göre ayak uydurmak iyidir.. doza gelince öyle bir halt olmadigi halde kendisini birseymis gibi gösterenlerden degilim olmamda zaten yorumun icin yine de sagol.

• Bu sayfa için demedim ben ağırlık her yerde geçerlidir bak boyle kızınca nasıl yazdın bundan bahsediyorum canım ben kötü birşey söylemedim farkı farket

• benzinciye git

0|0
    0|0
  • Pompa felan dersen iş başka yere kayar bu sitede 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...