Rahat olamıyorum yardımcı olacak varsa buyursun?

Sorunum ne bilmiyorum yeni yeni fark etmeye basliyorum ben insanlarin icinde hic rahat degilim. icim icimi yiyo böyle ne bileyim sanki bana bakiyorlarmis gibi geliyor. Mesela araba kullaniyorum yanimda biri olsa sacma sapan heyecan yapiyorum.. kütüphaneye ders calismaya gitsem ancak kimse olmayinca cok rahat hissediyorum kendimi.. aksi takdirde kendime accayip bir sacma bir baskı uyguluyorum.. yardım nolur...

Güncellemeler:
yasim 23

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sende sosyo fobi ve özgüven eksikliği var sanırım. Aynı zamanda da içe kapanık birisindir. Tavsiyelerimi paylaşırım istersen belirtmen yeterli olur

0|0
    0|0
    • sadece tanidigim insanlara karsi ice kapanik degilim ve 2li konusmalarda. coklu sohbetlerde daha cok pasifim.. ve evet özgüven eksikligi var sanirim.. biraz tavsiye alabilirsem cok sevinirim :)

• Eksikliklerinin farkında olman güzel sadece pratiğe dökmekte sıkıntı var sanırım. Senin adına sevindim. Rica ederim herşey gönlünce olsun

• cok sagol :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Geldim sis

0|0
    0|0
  • Rahatlatirim seni.

0|0
    0|0
  • Ayni sorunları bende yaşıyordum 3 sene oncesine kadar... Buradan aciklamak çok uzun zaman alır mesaj atarsan yardimci olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Sosyal fobi, özgüven eksikliğin ve kaygı bozukluğun mevcut. Uzmanla görüşmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • gerek var mı?

0|0
    0|0
  • Sürekli insanların içerisine çık zamanla geçecektir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende aynı durumdaydım psikologoda gittim ama ise yaramadı yani biz ona asagılık kompleksi ya da özgüven sorunu diyoruz ama senin kendi kafanda bitiren gerek yokmus gbi davran bir kere bunu basarırsan gerisi o güvenle gelir zaten ama kacma kalabalıklarn ustune git

1|0
    0|0
    • yorumun icin cok tesekkür ederim insaAllah asariz bu sorunu. özgüven sorunu nasil asilir sen neler uyguladin? hayirli geceler bu arada :(

• Ya aslnda ćok isteyince basarıyosun yani onceden tek basima biyere falan gitmekten cekinirdim ama zorladm korktugum seylerin ustune basa basa astım yani

• ozguven eksikligi

0|0
    0|0
  • Sosyal fobiye doğru bir gidişat var. Çekindiğin şeylerin üstüne git

0|0
    0|0
Yükleniyor...