Kızlar, Askerden yeni geldim, bunalımdayım ne yapmalıyım?

12 Aylık zorlu bir süreç atlattım. Nice Şehit cenazeleri düzenledik nice olaylar yaşadık. Piskolojim çok bozuk 3 hafta oldu terhis olalı evimdeyim artık ama henüz hiçbirşeye alışamadım çok bunalıyorum sürekli bir tedirginlik, herşeyin çok saçma gelmesi, geri kalmışlık duygusu ve en önemlisi kız arkadaşlarımın benden çoktan kopmuş olması yeni bir kız arkadaş ortamı yapmalıyım sizce nasıl olabilir, Kötü niyetli değik

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Ilk once herseyi hafizandan sil insan beyni cok ilginctir senin elinde bu tamamen basarabilirsin. hayat evet anlamsiz ama inancinla anlamlasacak. biraz huzut bulcagin seylet oku dini veya hobilerin olcak seylerle ilgilen kafan dagilsin spor yap yemek yap santranc oyna. senden kotusunu dusun ve sukret haline

0|0
    0|0
    • aslında herşeyin ilacı zaman tabide ne yaptıysam olmuyor ailevi problemler hayat koşulları içerdeyken düşündüğün hayal ettiğin hayat yok dışarda herşey çok sıkıcı sosyalleşmem lazım nerden başlayabilirim sıradışı birşey istiyorum.

• Sira disi biseyler baslama yazdiklarimi yap. inancli insanlar herzaman huzurludurlar bunu dene

• İyi olur iyi

0|0
    0|0
  • yemek ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...