Kapat

Türk kızları neden bu kadar çirkin gen ile mi alakalı?

Balkan kızları, baltık ülkeleri kızları, güney amerika ve avrupadaki kızlar bu kadar güzelken özellikle batı avrupada sarışın mavi gözlü kızlar varken bizimkiler neden çirkin gen ile mi alakalı? ( bu sorunun erkek versyonunu adminler popüler soru seçmişlerdi bizlerde erkekler olarak böyle bir soru sormak istedik adaleti eşit dağıtırsınız umarım.!)

Güncellemeler:
amacım yargılamak değil ama cok bakımsızsınız ve birde egoistsiniz avrupada amsterdama gittiğimde yolda tanımadagım bir kızla konusup kahve bile içebiliyorum türk kızları bana mal mal bakıyorlar hemen gevşek gevşek davranıyorlar ağızlarının suyu akıyor her nedense bende bunu anlamıyorum akıllı kız yok akılı geçtim güzellik ve bakım hic yok!!!
Benim lafım yüzünde mesela sivilce cıkanlara sorun olanlara değil allah onlara acil şifalar versin asla onları yargılamam ben hani sadece bakım yapmayıpta egoist olanlara lafım başka türlü anlamayın.

0|0
17|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke sadece çirkinlik olsa.
    Çirkin olunduğu kadar da ego var maalesef bunlarda

0|1
    0|0
    • ondan da bahsettim kardeşim aynen

Kızlar Ne Diyor 16

• Dünyanın enlemi, güneş ışınlarının geliş açısı ile ilgili. Ekvatorda güneşten çok etkilenen esmer tenli insanlar yaygınken kutuplara çıktıkça güneş görmemeye başladıkla sarışınlık artıyor. Türkiye orta enlemlerde ne tam esmer ne sarışın. Mavi göz zaten genetik bir bozukluk orta çağda meydana gelmiş. Yani onu bunu bırakın dış görünüm insanın kılıfıdır, içsel güzelliktir güzeli güzel yapan. Türk kızlarının genlerinde Türk erkeğinin de genleri var, birbirinizi aşağılarken dolaylı yoldan kendinizi aşağılıyorsunuz. Ne gerek var bunlara

0|1
    0|0
    • hayır güncellememde daha farklı birşeyden bahsettim ben orayı okumanı isterim ayrıca senii biliyorum hem güzel hem bilinçli birisin egoistte değilsin aradıgım şey bu.

• Uzaylılar deney için yakışıklı erkekler güzel kızlar alıp götürmek için dünyaya inse türkiyeye uğramaz bile :D

• @BirİzmirBeyefendisi şanslıyız o zaman. Bak bir işe yaramış olur.

• Turk kızları cok guzel

0|1
    0|0
  • Erkeklerde çirkin

0|1
    0|0
    • erkeklerde güzellik aramak sacma güç aramak mantıklı o açıdan bakman yanlış

• anlamıyorsun bence

• @BirİzmirBeyefendisi aynen genel açıdan bakarsak cirkiniz işte erkekli kızlı :d

• Acaba gen olabilri mi? Di mi yoksa nereden turuyorz cok mantikli kodumun neyse ay gotum sen cok mu yakisklisin guzellik gorecelidir s*kn lan su egoisti

2|1
    0|0
    • hanfendi sarışın mavi gözlü spor yapan bakımlı biriyim evet güzelim bir kızdan daha güzelim yani türk kızlarından daha güzelim ama cok cirkinsiniz sizde ya

• Yok ! Gorus dedin kimseyi asaglamadikca saygisizlik yapdgin surece saygi duyarim uzatma

• tamam bir sakin olur musun? güzelce tartışıyoruz şurda önce sakin ol bir

• Padişahın kulağına Mecnun ile Leylanın sevdası gelmiş. Mecnununbu deli divane halini görünce de Leylayı merak etmiş. Yardımcılarıyla birlikte Leylayı görmeye gitmiş. Bakmış ki Leyla o kadar güzel biri değil. Çağırmış Mecnunu huzuruna sormuş ona neden onu bu kadar çok seviyorsun diye Mecnun şöyle demiş "Padişahım bir de onu benim gözlerimle görseydiniz"
    Sonuç itibariyle kardeşlerim o sizin gözlerinize kalmış :)

0|1
    0|0
    • sorun egoist olmanız o zamanlardaki leyla eminim düzgün karakterli biriydi

• Mevzuyu egoiste nasıl bağladınız ki. Eğer bakış açısıyla ilgili söylediklerim egoistlikse kusura bakmayın da ben de olayı ırkçılığa bağlarım. Kendi milletinin kızlarını çirkin buluyorsanız ne yapalım şimdi ölelim mi?

• insanları sevin sadece

• Anan fransız mı?

0|1
    0|0
    • hayır tatlım göçmeniz

• Egoist degiliz bu 1 sen önce bir gizliden çık sonra bize laf et bu 2. Türk kadınlarına önce iyi bir bak sonra laf et bu 3

• güncellememi bir oku

• turk kizlari cok guzel neresi cirkin? eli yuzu dogru artik kendi ulkenizin kizlarini yerden yere vurmayin rusuda sevin amerikayida avrupayida ama kizlarimiza cirkin demeyin kimse cirkin degildir bakan goz cirkin bakiyordur!!!

0|1
    0|0
    • sen gene fena değilsin de geneli kötü

• Azerbeycanlı kızların güzelliğini ben rusyaya slav ülkelerine yakın olmasına bağdaştırıyorum

• Pardonda siz ne kadar yakışıklısınız acaba? Beğenmiyorsanız Avrupa'ya gidin. Bütün kızları aynı kefeye koymak yanlış. Hem hatırlatayım çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.

0|1
    0|0
    • kesinlikle güncellememde bu konuyu zaten acıkladım orayıda okuyun ve ben bakımsızlıgın yanında gelen egoistliğe anlam veremiyorum onuda yukarda acıkladım bir bakın. ayrıca kendimi cok iyi buluyorum cunku ugraşıyorum.

• Evet ırk olarak da orta halliyiz yani siz erkekler de çok yakışıklı değilsiniz

0|1
    0|0
  • Gdhdu turk erkekleri de bakimsiz ve kadinlarini begenmeyecek kadar egoistler sonuc 1-1 dagilin

0|1
    0|0
    • sanmıyorum

• Sen oyle olabilirsin turk erkekleri degil

• bende türküm o yüzden bence coguda iyi türk erkeklerinin bakma sen

• sensın cırkın

0|1
    0|0
  • gen ile alakalı. tek tük güzel çıkıyor. bakım eksikliği de var tabii

0|1
    0|0
    • malesef bakımla yok egoistlik cok.

• Biri bunun erkeklisini paylasmisti intikam mi yoksa :D

0|1
    0|0
    • ben kalp kırmayı cok sevmem ama aklımdaki düşünceleri bu şekilde dile getirdim o arkadaşla bağlantım yok canım

• bilmem kendimi cok cirkin gormuyorum ama genelkemek yanlis

0|1
    0|0
  • Galiba..

0|1
    0|0
    • öyle

• fotografımı kısa bir süreliğine koydugum zaman belki mesaj atarım görürsün

• Sabırsızlıkla bekliyor idi...

• Umarım annen bir türk kadınıdır !

0|1
    0|0
    • tatlım amacım yargılamak degil ama bakımsızsınız göçmeniz

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence çirkinlik fiziki olarak yok ama karakter olarak var o egoist kısmına imzamı atarım kesinlikle inanılmaz bir egoları var ve tek önem verdikleri şey karşılarındaki kişinin tipi kesinlikle iç güzellik falan demeleri yalan samimi değiller üstünede egoistler o yüzden kalkıpta burda sana kötü birşey dememiz doğru olmaz malesef...

0|1
    0|0
    • İşte anlatmaya çalıştığım şeyde buydu kardeşim aynen bunu anlatmaya çalışıyorum iki saattir.!

• alayı çirkin evet :p

0|1
    0|0
  • Annen bacin falan nereli kedi ulasamadigi cigere mindar dermis sen kendine yatcak kiz ariyosa ordan gelme

2|1
    0|0
    • yok kardesim acıklama yaptım güncellemeye yanlıs anlasılmak istemem

• Guncellemen daha rezil ucuz mali herkes alir burda islami ibanclar var onlar rahat gece 2 bira ismarla git evine seks yap

• Güzellik sadece sarı saç mavi gözmü. Birsürü güzel kız var çirkinde var ama genelleme yapamayız. Güzel çirkin dünyanın heryerinde var

0|1
    0|0
    • kardeşim yaptıgım güncellemeyi bir oku daha detaylı bir acıklama yaptım oraya

• Fiziksel ozelliklerin cogu genlerle alakali zaten.

0|1
    0|0
    • öyle

• O kadar da cirkin degiller, ama dunyanin en guzel irki olmadigimiz da bir gercek tabii. Doganin bize verdigi bu kadar, itiraz edemeyiz.

• Ha simdi popün artsin diye soru soruyon onu da kopyalayip yapistiriyon ondan sonra baba benim neden popüm yok diyon olmaz kardesim herkes kendi popüsünü kendi yaratmali:)

0|1
    0|0
  • zifiri karanlıkta herkes güzel takmayın bu kadar :/

0|1
    0|0
  • hem çirkinler hemde kriterleri yüksek manken gibi erkek arıyolar

0|1
    0|0
  • arap geni olduğundan (suriyeli tarzı tipler işte)

0|1
    0|0
    • yabancı ülkeden kız ithal edelim en iyisi

• ya güzelleri var genelleme yapmamak lazım çirkin olanlarda işte üstte dediğim nedenden dolayı bence

• aynen kardesim bende güncellemede güzel bir acıklama yaptım

• Amsterdam'la burayı kıyaslamam büyük mallık. Kusra bakmıcan

0|1
    0|0
  • Türk gozlorono gurbann :ddd

0|1
    0|0
  • İbret aliyoru kardes Rus kizlarini gorup Rabim neler yaratmissin diyebiliyosak bu tr deki kezolar sayesindedir

0|1
    0|0
  • La amik sie git balkanlara

Dünyada Türkler İzmirde Güzel Kızlar 😉

Memleketimin her bir köşesinde güzelliği dillere destan kızlar var sen kimsin ki onlara laf söylüyorsun

1|1
    0|0
  • Yeter be birader şu soruları sormasın kimse. Aklınızdan da çıkarın şu işi, hiç mi başka derdiniz yok?

1|1
    0|0
    • kardesim sormak istedim bir

• Kimse buna ikna olmayacak hocam belli, yorma kendini. Yoksa söyleyecek çok şey var da boşver

Yükleniyor...