Dün 1 Nisandı ve farkettim ki ben çok yalnızmışım... :( ?

Dün 1 Nisandı ve daha önceki seneler sevgilim de vardı dostlarımlada aram daha iyiydi sonra sevgilim benden ayrıldı hayatım darma duman oldu ayrıldı demiyeyim terketti keyfi bir şekilde bende tek başıma kaldım önceleri herkese neşe sacardım simdi insanlardan kaçıyorum okula giderken bile kimseyle takılmıyorum tek başıma derse girip cıkıyorum eve dönüyorum bugün bir kişi bile ne watsapta ne başka bir yerde şaka yapmadı önceleri hep şakalaşırdım herkesle cıvıl cıvıldı hayatım şu an farkediyorum ki iki kelime edecek kimsem yokmuş genede rabbime şükürler olsun buna şükür ama insan üzülüyor işte...

Güncellemeler:
teşekkkürler

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı durum bende de mevcut hele ki tam evleneyim demiştim o bile yarım kaldı fakat çok kötü hisseddigim söylenemez çünkü neden ise daha iyisi olacak gibi geliyor

0|1
    0|0
    • Senin işinde bencede Allah belkide daha iyisini cıkaracagı için böyle birşey yaşamana göz yummuştur sabredenlerden olmalısın

• bende :)

• 😊😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle insan üzülüyor işte.. kısmına katılıyorum büyüdükçe seni arkandan yalnizliga itiyor insanlar farkinda bile olmuyosun sonra bir bakmisin yalnizsin hayat bir mücadele başlıyor işte agirdan agirdan

0|1
    0|0
    • aynen kardesim hani dostlarım olsa sıkıntı yok ama hergün artık daha da agırlık artarak ilerliyor bunu ne aileme diyebiliyorum ne başka birine kendi içinde yaşayan biriyim herşeyi

• Desende hic bişey değişmiyor demi içinde kaliyor desende demesende

• Uzulme kanka bunlarda gecer :p

0|1
    0|0
Yükleniyor...