Arkadaşlığa dostluğa inanmıyorum! Siz ne düşünürsünüz?

Arkadaş ne demek sizce? Gercekten dostluğu geçtim o insan ilişkilerinde nirvana gibi bişi oldu. Ben arkadaşlığa da inancım kalmadığını farkettim. Kimseyle samimiyet kurmak dertleşmek falan bunlar uzun zamandır yapmadığım şeyler.. kafa yapımın uyuştuğu herhangi biriyle iki sohbet etmeyi havadan sudan konuşup gülüp eğlenip hoş zaman geçirmeyi Zamanın kıymetmetini bilmeyi birbirimize bişiler katabilmeyi çıkarlarımızı düşünmeden birşeyler paylaşabilmeyi ne zamandır hasretle arıyorum. Lakin ne mümkün.😔 bu o kadar zor olmasa gerek 😕

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben inanıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• doğru düzgün karşına seni anlayabilecek değer veren bir arkadaşın çıkmamış ondandır :) benim bir tane dostum var saatlerce konuşuruz , derdine her zaman yardımcı olmaya çalışmışımdır , çözemezsem çözmek için elimden geleni yaparım :) çıkarsızca seviyoruz birbirimizi , doğru düzgün biriyle karşılaşmamışsın herkesi aynı kefeye koyuyorsun , umarım doğru dostu sende bir gün bulursun :) kötü insanların olduğu kadar iyi insanlarda mevcut dünyada :)

0|0
    0|0
    • Yani doğru insan çıkmamış karşıma yargısından önce " ben ne kadar dogru insanım" sorguladım gerçekten şu insana güvenilmez klışesi değil benim sorguladığım arkadaşlık olgusunu sorguluyorum. Aa belki de dediğin gibi arkadaşlığı tadacak insanla karşılaşmamısımdır 😞

Erkekler Ne Diyor 7

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Maalesef zor. Dostlar bir süre sonra düşman oluyor, tanıyamıyorsun kimseyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...