Evli kadınla yasak aşk yaşıyorum?

Beni çok seviyor aynı yaştayız deliler gibi tapıyor adeta ne dersem kızmıyor günah diye çok sordum kendime sesini duymadan yapamıyorum diyor 2 tane çocuğu var mutsuz bir evliliği bana söylediği kocasını sevmiyor ve aynı yatakta bile yatmıyorum diyor ilişkiye girmiyorum diyor facede bir grupta konuşmaya başlamıştık benim ilgim daha sonra içinden çıkılmaz hal aldı sensiz yapamam diyor bende istiyorum seviyorumda ama evli kafam karışıyor

Güncellemeler:
Yanlış mı yapıyoruz
Ön yargıyla yaklaşmayın böyle olmasından çok mu mutlu sanki keşke evlenmeden önce karşıma çıksaydın diyor çok mutsuzum eşimle hiç anlaşamıyoruz yüzünü daha görmek istemiyorum midem bulanıyor ondan babamın baskısıyla zorla küçük yaşta evlendirildim bana bile sormadılar bu adamla evlenmek istiyor musun diye babasının şerefsizliği bedelini kızımı çekmeli kendimi öldürücem artık dayanamıyorum diyor hep ağlıyor sen hayatıma girdin biraz olsun mutluyum diye moral oluyorum siz niye böylesiniz arkadaşla

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Yuva yikanin yuvasi olmaz

0|0
    0|0
    • Yuva yıkmak yok sadece yasak aşk yaşıcaz

• Neden boşanmiyor?
      Arti senin evli bir kadinla ne işin olur ki

• Sevdim sözlerini ilgisini

En İyi Erkek Görüşü

• Bu günümüzün en çıkmaz sorunlari

0|0
    0|0
    • Hayatın gerçekleri

• Insanın gözü dönsün yeter ki

• Çok TV izleme esir oluyor insanı

Kızlar Ne Diyor 8

• Nefret ediyorum bu sosyal medyadaki gruplardan. Evli insanlarin yaptigina bak hele. Onlarin hepsi hayranlik aklı basina dank edince yuvasina doncek 2 cocuk az mi

0|0
    0|0
    • Seninde kocan seni sevmese ilgi göstermese öküz gibi davransa pislik mişin gibi baksa görürüm seni

• Elin adamlarıyla evliyken igrenc bir sekilde konusmaktansa boşanıp kendi hayatima yön vermeye calisirdim bunun savunmasini yapma bana

• Sana kolay geliyor herşey öyle değil işte

• Boşansın sevmiyorsa

0|0
    0|0
    • Benim ailem kabul etmez boşanırsa ortada kalır

• Yok ya ne yanlışı harikasınız. Sorman hata. İnsanlar eskiden yaptıkları ayıbı kapatmaya çalışırdı şimdi bide soruyor ya

0|0
    0|0
    • Nasıl beyniniz var göreyim dedim kimse çocuk değil yapmak isteyen her şekilde yapar siz şunu anlamıyorsunuz mutlu olsa bir kadın böyle gereksiz saçma bişey yapar mı o kadar sevmiş ki beni herşeye rağmen kötüde sonuçlansa da korkularını bir kenara koyup aşk yaşamak istiyorum diyebiliyor sizin beyniniz anlamaz

• Herkese değil sadece bana

• Her neyse biz yap dersek devam mı edeceksin ya da tapma dersek yapmayacak mısın ne yaparsan yap

• kuranda yeri yoktur Allah sizi dogru yola sevketsin.

0|0
    0|0
    • Kadın mutsuz benimle mutlu oluyor için fesat senin herşey yatak değil çıkarcı bir insan değilim o da bunu biliyor Allah görüyor biliyor siz çok biliyorsunuz herşeyi

• dogrular herkese acı verir ben teyzeysem sizinde yaş gitmiş amca mı dedemi desek...

• Yoo yaşım genç 27 ve 22 gösteriyorum sen kendine bak evde kalmışsındır bide sen teyze

• Uzaak duurrr

0|0
    0|0
  • Puu suratınıza. Kuldan utanmıyorsunuz bari Allah'tan utanın.

0|1
    0|0
    • Sanane be sana giren çıkan mı var mal mal konuşma

• Böyle bir ahlaksızlıktan rahatsız olmak için evli olmak gerekmiyor. Utanmadan hala evliler üstünden ileri geri konuşuyorsun. Kendini yaptıklarınla batırırken hiçmi rahatsız olmuyorsun? O kadar mı şeref yoksunUsun? Nasıl yakıştırıyorsunuz böyle şeyleri kendine.. Evli ve çocuklu biriyle konuşmanın bahanesi olmaz, kendini avutmayı bırakıp, kendine gel bence. Zararın neresinden dönersen senin için iyidir. Allah affedicidir. Bunları kendinde biliyorsun ama hatırlatayım dedim. Kötü niyetle yazdığım birşey yok, sende biliyorsun bu yaptığın adamlığa sığmaz ama sen ben Adam değilim erkeğim gururum şerefim yok diyorsan senin bileceğin birşey. Benden bu kadar..

• Güncelleme mi okudun mu sen anlamıyor musun mutsuz diyorum kız sevgi görmek istiyor sevilmek istiyor kocası adam olaydı da karısına sahip çıksaydı ben zorla ilişki yaşamıyorum kafasına silah dayamıyorum aramıyorum sormuyorum peşine düşmüyorum ilgilenmiyorum kadın beni istiyor sensiz yapamam diyor ben ne yapayım bende seviyorum evlide olsa sorun değil

• Boşansın madem!

0|0
    0|0
    • Çocukları olmasa boşansın gözüm kapalı alırım ama çocukları var

• Ortata çıkarsa yazık değil mi rezil olur kadın

• Planlarımız var

• Yinede kahpesin sende oda

0|0
    0|0
    • Neden öyle diyorsun mutlu olsa böyle bişey yapar mı ki amaç cinsellik değil sevilmek istiyor mutlu olmak hep acılar çekmiş

• Yasak iliski de cocuklar tarafindan er ya da gec ögrenilecek etik degil evliyken baska iliski..

• Çok tartıştık bu konuları kocasından nefret ediyor öküz gibiymiş aşk yaşamak istiyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Belliki Kadın canım.. ve sen de hevesinden aklın bir karış.. Başına iş- Dert yaratacaksın..

0|0
    0|0
    • Gördüğüm en akıllı kadınlardan biri o kadar süper ki aklı fikri düşünceleri on numara

• iyi b0h yapiyon.

0|0
    0|0
  • senin kafana ben senin yerinde olmak için hayatımı veririm negüzel günahmı diyorsun o kadının kötü yola düşmesimi iy ya da ihtiyacını senin karşılaman mı hangisi iyi kötü yola düşerse her türlü kişiile olmak zorunda iyi kararver günah değil

0|0
    0|0
  • vay babasının omurgasını sktiğim

1|1
    0|0
Yükleniyor...