Psikolog veya psikoloji bölümünde okuyan öğrenci var mı? Bu durumum geçer mi?

Ben aşırı sakin biriydim ve sinirlenmem için aşırı büyük şeyler olması gerekirdi. Birde çok çabuk affederdim.14-15 yaşlarındayken sorunlarım arttı ve hem ailemle hemde arkadaşlarımla sürekli sıkıntı yaşadım. Ve üzüntümü, sinirimi hep erteledim -geçecek- gözüyle bakıyordum. Ama en sonunda bütün bunlar birleşti ve aşırı sinirli birine dönüştüm. Artık kim, ne yapmış bunların önemi yoktu. Herkese içimde kocaman bir sinir dalgasıyla ilerliyordum. Neyseki bu halimin normal olmadığının farkındaydım ve kendi kendime sorunlarımı aşmaya çalıştım. Uzun bir süre sonra normale döndüm yani şu an çok daha iyiyim. Normalde üzülünce başka bir duygu hissetmem ancak bu hafta garip bir şey oldu. Artık üzülünce arkasına sinirleniyorum içimde bir öfke oluşuyor. Bu haksızlığa uğrarsınızda önce üzülür sonra öfkelenirsiniz gibi değil. Buda bana önceki yaşadıklarımı hatırlattı bu geçmişteki üzüntülerim öfkeye dönüşmesinden bana kalan bir etki olabilir mi? Eğer denk gelen olursa ve yorum yaparsanız çok teşekkür ederim olmazsada yapacak bir şey yok :)

Güncellemeler:
bak ya başka zaman olsa etrafta olursunuz şimdi pdr blümünde okuyan öğrencide mi yok

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık olman lazım :) <3

0|0
    0|0
    • oldum ve geçti hemde uzun sürdü

• Öyle bir aşk arzu ederim

• onu herkes isterde işte nasip

En İyi Kız Görüşü

• Evet geçer

0|0
    0|0
    • normal biri olarak mı söylüyorsun yoksa psikoloji ile alakan var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ergenlik çağında olur böyle şeyler, ilerde geçer merak etme.

0|0
    0|0
    • şu an ergenlikte değilim yalnız üzerinden 5-6 yıllık bir süreç geçti buda bu hafta ortaya çıktı

• yokkk

0|0
    0|0
    • var normalde ama soruma hiç biri denk gelmedi

Kızlar Ne Diyor 2

• bence bu öfke kendine. daha çok bu adamların beni üzmesine nasıl izin verdim gibi. kendini koruyamadığın için kendine kızıyosun aslında.

0|0
    0|0
    • oda olabilir açıkçası bir çok şeyi çözümledim ama detaya inince tek başıma yol almak zor oluyor şu an psikologlada görüşemiyorum. Umarım geçebiliyordur

• bence söylediğim şeyi bir düşün. madem seni üzdükleri için kendine kızıyosun umursama ben böyle yapıyorum. insanları dikkate aldıkça bir süre sonra iş çığrından çıkıyo ve kendini o kadar kötü görüyosun ki bir an kendi kendine acıyosun. bunun için artık umursamıyorum ben. bence sende bir süre bunu dene belki geçer. bir piskolog değilim ama belki yardım edebilirim.

• yaşadıklarım çok büyük değildi ancak etkileri çok uzun sürdü bu sebeple eğer geçmezse illaki bir psikologla görüşmeme gerekecek çünkü basit bir kaçlık süreçten bahsetmiyorum. Ve altındaki asıl sebebi bilsem kendimi ayarlamaya çalışıcam ama şu an tam şudur diyemiyorum ve sizin söylediğinizde mantıklı. Yorumunuz için çok teşekkür ederim

• varsa benımlede ırtıbata gecsın bı zahmet

0|0
    0|0
    • bulursam söylerim varda işte soruma denk gelirlerse

Yükleniyor...