Nasıl insanları dövesiniz geliyor?

Kendisinden daha kötü durumdakilere bakıp haline şükreden göt lalelerini sabun yapalım.

1|1
13|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şükredenleri kesinlikle ıslak odunla döveceksin, sonra iyimserleri, 'Yünlü kıyafet giymeyin, koyunları öldürüyorlar vesaire laflarla bir zikimden anladığını sanan gerzekleri, 2016 yılında hala 'Diş macunu orucu bozar mı? Çıplak duş alsak melekler bizi görür mü?' gibi moronca sorular soranları falan.

0|0
    0|0
    • Bir de "şu olayı protesto edenler bu olayda neden sessiz" diyenleri brazzers erkeklerine teslim edip eti senin kemiği benim diyeceksin

• Geçen bir yerde 8 martta kadına şiddeti protesto eden bir grup kıza 'teröristler, şehitler var onlara niye protesto yapmadınız, paralel bunlar' diye saldıran tipler vardı.

Hah işte onları değil ıslak odunla dövmek, kazığa oturtup itlaf etseler yeridir.

Şu ülkede en yaygın şey kendi bir zikim yapmazken millete onu niye yapmadın bunu niye yapmadın diyenler.

Şehitler için yürüyüş düzenledin de katılmayan mı oldu mk denyosu!!

• Gördüm o kırocanları.. Bir-iki tanesi kadınlara aba altından sopa gösterme cürretini kendinde buldu. Dötü yese vuracaktı hatta.

Aynı ülkeyi bırak, aynı familyaya ait oluşumuz bile dokunuyor..

Kızlar Ne Diyor 12

• Bana ne diyorum.

0|0
    0|0
  • Ağızlarını gererek konuşarak bir cümleyi 345 dakikada bitiren kızları da eklemek isterim

1|0
    0|0
  • İnsan her haline şükretmesi gerek tabi.

0|0
    0|0
  • kimseyi takmıyorum kafam rahat oluyor herkes kendi çapında yaşayıp ölmeye çalışıyor işte bu böyle gider

0|0
    0|0
  • Böyle bizim yukarıdakilerin ağzını burnunu kırasım geliyor her taraflarını sıkıp mosmor edesim var en sonunda da terastan aşağı Atasım var

0|0
    0|0
  • Şan dersinde bir imam var onu dövmek istiyom. aynı otobüse bindigimi anladım. binmemle inmem bir oldu. bir yamuk yapsa da dovsem

0|0
    0|0
  • mıy mıy konuşanları

0|0
    0|0
  • dayak yerimm 😂😂😂✔

0|0
    0|0
  • *Saçma sapan şeylerle övünen tiplere ayar oluyorum

0|0
    0|0
  • Kiskanç

0|0
    0|0
  • Senii

0|0
    0|0
  • Sabun değil, ortadan ikiye sabun gibi delip içinden geçelim onların!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• onlari hic sevmem.

0|0
    0|0
  • çüklerini keselim

0|0
    0|0
  • her duyduğuna inanan hiç araştırma yapmayan insan.

1|0
    0|0
  • Dövmek be kelime alacam elime beyzbol Sobasını direk kafasını suratını beynini dağıtcam vücudunda kemikleri tuz buz edesiye kadar vurcam etraf mezba gibi kan olaçak bunları kime yapmak isterim biraz önce burda kendi kızına sarkan baba ve amcaya

0|0
    0|0
  • egoist alaycı benimle uğraşan tipleri ve çevresi geniş diye kendini kral zannedenleri

0|0
    0|0
  • Niye dünyaya kök mü salacan portakal , üst zengin insanlara özenip napcan :D

0|0
    0|0
  • Detay güldürdü teşekkürler 👍

0|0
    0|0
  • bayanlara küfür eden tipleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...