Arkadaşınız bir anda konuşmayı bitirse ne yaparsınız? detay okuyun?

iyi anlaştığım biri vardı erkek, arkadaştık ve normal bir şekilde konuşuyorduk.Çoğunlukla msjlaşırız ve bir süredir bana mesaj atmıyordu. Normalde ben konuşmasamda o konuşurdu.10 gündür konuşmuyoruz geçen mesaj attım. Görmesine rağmen yazmıyor en son aramızda bir sorunda yoktu. Niye böyle oldu bilmiyorum. En azından konuşmak istemiyorum dese yeterdi böyle yapmasına gerek yoktu. Kötü hissediyorum gerçekten.

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Birini bulmuştur

0|0
    0|0
    • biz zaten arkadaşız ve özel bir şey konuşmuyoruz en azından bana -konuşmak istemiyorum- diyebilirdi

• tamamda yani öyle dedim olmadı böyle deidm olmadı ne diyim :)

• Bilmiyorum valla bende oyle mal gibi kaldim

Erkekler Ne Diyor 6

• Belki kız arkadaşı yasaklamış olabilir mesajlaşmasını.

0|0
    0|0
    • yaşlarımız küçük değil ve en azından bir mesaj atarak durumu bildirebilir sapık olup peşine takılmam ya

• Haklısın ama benimki bir ihtimal idi sadece. Belki tercih için karar vermemiş de olabilir.

• bilmiyorum ya daha önce tartışmıştık konuşmak istemezsen söyle anlarım demiştim. Yani bunu bile dedikten sonra açıklayıp bitirebilir diye düşünüyorum. yorumunuz için teşekkür ederim

• tanıdığım bütün herkes kesiyor zaten benle konuşmayı :)

0|0
    0|0
    • bununla bir sorunum yoktu ve gerçekten iyiydi aramız. Ben ona mesaj atmasam bile hemen yazardı hiç böyle yapmazdı

• en son baya normal konuştuk , sorun yoktu. Sormak istiyorumda çekiniyorum

• belki birşey olmuştur.
      Sormaktan zarar gelmez

• sevgili yapmış

0|0
    0|0
    • arkadaşıyım onun sevgili yapsa bile en azından konuşamayız falan demesi lazım yani çok özel bir konuşma vs yapmıyoruz

• düşüncesiz birisi işte. bunun için üzülmeye bile değmez yani o davranışta bulunmadığı için ben konuşmazdım artık onunla.

• daha önce bana çok yardımı dokundu şimdi böyle olması beni etkiledi baya yoksa bende gittiyse kendi bilir derimde işte... birde 23 yaşında o yaştaki bir erkeğe bana niye mesaj atmıyorsunda diyemem yapacak bir şey yok heralde yorumunuz için teşekkür ederim

• Direkt ona sormalısın

0|0
    0|0
    • daha önce hiç böyle yapmazdı hatta sabah bile günaydın msjı atan birini düşün... ve 23 yaşında mesaj yazmıyorsa ona niye konuşmuyorsun demem garip olmaz mı çekiniyorum o yaştaki bir erkek çocuk değilki

• sebebi vardır durduk yere atmaz

0|0
    0|0
    • en son düzgünce konuşmamız bitmişti sonra ben mesaj atmadım oda atmadı. En son ben mesaj gönderdim gördü ama cvp yok

• uzun süre atmazsa peki sorayım mı niye konuşmuyorsun diye

• az zaman geçsin öyle at

• Peki bu ne ssence biriyle knuşuypduö sonra bir gğn beni engellemiş bu ne sence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En sinir olduğum insan tipi. Gördüğü halde cevap yazmayan. Boşver gitsin

0|0
    0|0
    • daha önce hiç böyle yapmazdı hatta ben yazmasam ilk o yazardı. Birden böyle oldu bende kötü hissettim işte

• Mutlaka vardır sebebi ama onu belirtmesi gerek. Olgun davranmamış.

• Dikkat etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...