Ölmek için dua?

bu hayattan kurtulamayacağım kaç kere denedim olmuyor kendimi de öldüremiyorum inanıyorum çünkü ne yapsam dua etsem duamı kabul eder mi 😔

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ölüm duasının olduğunu sanmıyorum, vede önermiyorum.
    Ama sana bunun sözünü verebilirim birgün yaşadığın bu hayat istesende, istemesende sona erecek onun için, içini ferah tut, azda olsa her gününden biraz zevk almaya bak.

İnan bu hayattan bıkmış olan sadece sen deyilsin, milyonlarca insan var, ama sonrasında, içindeki zehiri dışarıya akıttıklarında, üzerinden biraz zaman geçtiğinde, sanki yeni doğmuş gibi oluyorlar, elinden geldiğince duygusal arabesk şarkılardan kaçın, komedi filimleri dizileri seyret, zamanla kendini daha iyi hisedeceğini umuyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sakın yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 60-66% kadar hayatin zamani geriye kaldi bunun 20-22% yatarak geccegini dusun okadarda fena degil ha? az sabirli ol hayat su gibi gecip gidiyo yakinda geberirsin mrk etme :)

0|0
    0|0
  • intihar etmek daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Yahu dur bir anlat noldu

0|0
    0|0
  • neredeyse her gece yatarken sabah uyandırma diye yalvarırdım ama yok

0|0
    0|0
    • Ben de öyleyim

• yaygın anksiyete bozukluğu, eskiden arabam vardı mutluydum yine biraz yaşama sevincim vardı artık yok, sevgilimde yok, ailemde yok, yalnızlık mutsuzluk parasızlık yiyip biiiriyor beni, birde bu halde askere gideceğim, gelince para konusunu halledemezsem ben kaçar sonsuzluğa

• Bende de anksiyete var askerde çatışmaya çık var gücünle savaş hem şehit olursun hem de ölürsün işte

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden ölmek istiyorsun? Nasıl olsa ölecepiz. Depresyon varsa doktora git. Üzüldüm senin adına😔

0|0
    0|0
    • Kaç kere gittim denemeyeceğim artık

• Çok mu büyük sorunların? Allah yardımcın olsun. En kolayı ölmek bence. Zor olan ise her şeye rağmen yaşamak.😉
      İnancın var mı bilmçyorum ama bu dünya imtihan dünyası. Sabret elbet karşılığı vardır

• İnanıyorum ama denemekten ve düşmekten bıktım

• Günah

0|0
    0|0
    • Her şey günah zaten bu dünyada

Yükleniyor...