Tek hatamız sevmek mi?

Düşünün şimdi.. Hiç yapmadığımız birşey yaptık, Sevdik. 3 günde 3 yılda, 3 asırda fark etmez. Gözlerimiz parladı bir insana bakarken. Hep olur ya, çok seversek korkar karşımızdaki. Korktu. Terk edilmekmi daha kötüdür? Biraz yalnız kalmak istiyorum demek mi? Sonumuz ne? Bir şişe blush şarapla, dağdan başka birşey görmeyen bir bankta, dağın arkasındaki canlı müziğin sözleri ardında.. Biz kibritin hiç yanmayan ucunda birinin hayatından geçmiş olduk mu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili olmak; dost olmak, dert ortağı olmak, birlikte gülmek, birlikte ağlamaktır. Yani tek hayatı, iki kişi yaşamaktır. iste hata bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• İyi edebiyat yapıyorsun ama sevmeyi beceremiyorsun..

0|0
    0|0
    • :) sevmek ne ki hacı abi?

• Ben sana anlatıyimmi? Ama yalnız kalabileceğin bir yere geç. seks nedir biliyor musun? Bir insanla tanışırsın, onunla vakit geçirirsin. Her anı geçirmeye gönüllü olduğunda sevmişsin demektir.. Sevdiğin için hiç onu yatağa yöneltmeye yeltenmezsin, zamanı gelsin istersin. Zamanı geldiğinde yatağın içine girersin, karşında insan değil tanrıça görürsün. O an karşındaki yüz dünyanın en güzel yüzüdür, karşındaki göz dünyanın en anlamlı gözüdür.. Sevişmezsin, bütünleşirsin.. Soyunmazsın, etlerini koparırsın vcudundan. Sen hiç vcudundan et kopardın mı dostum? Koparırken sadist gibi zevk aldın mı? Alırsın işte.. Sevdiğin kadınla bütünleşirken dünyanın değil, evrenin sırrını çözersin (AŞK). Boşalmak var ya dostum, beyninde ahir ömründe öğrendiğin her bilgiyi istemlice akıtmaktır vcudundan, boşalmak nedir biliyor musun? Kalbin kulakçığından gelen kanın karıncıkra temizlenmesi, temiz kanın damarlarla vcuda değil sevdiğin insanın içine boşalmasıdır.. Sevgi damarındaki her kanı kuşkusuzca akıtmaktır.

• tek hatamiz yanlis zamanda yanlis yerde dogmus olmamis.

0|0
    0|0
Yükleniyor...