Balık Burcu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar soru basit. Balık burcu tanıdığı olan, sevgilisi eşi olan veya ailesinden biri balık burcu olan arkadaşlar bu burç hakkında ne düşünüyorsunuz? Balık burcu kızı veya balık burcu erkeği hakkında görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Bu arada doğum haritası konusunda yorum yapabilecek birileri varsa bana ulaşmlarını rica ediyorum. Çıkartıyorum doğum haritasını veya ilişki haritasını yorumlayamıyorum.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Ay burcum.
    Oğlak burcuyum. Ama yemin ederim balık burcunu %70 oğlak anca ^%20 yükselenim aslan da en çok %10dur.. askjd
    Balık iyidir.. Duygusaldır. Aldatmıyor balık.. Seviyor.. Hayalcidir.
    Gider böyle.

0|1
    0|0
    • Ya doğum haritası çıkartıyorum yorumlayamıyorum kalıyor öyle havada bir bulabilsem yardım edebilecek birini :)

• olsun çok bir şey değiştirmesdim

• akrep burcuyum yükselenim kova balıkların vur kafasına al ekmeği duygu manyağı cıvık lakait oluyorlar anlaşamam..

Kızlar Ne Diyor 10

• Balık burcu çok duygusal oluyor. Tabi duygusunu gizleyenleri var. Kızını da erkeğini de biliyorum. Samimi olduğum insanlardı ikisinin de ağlamasına tanık oldum. Birazda arkadaşlık konusunda kıskanç gibiler.

0|1
    0|0
  • Duygusaldirlar dokunsan zirlarlar

0|1
    0|0
  • platoniğim balık burcuydu. iyi kalpliler ama duygu olarak çabuk değişiyolar. bazen çok kabalar yeri geldi mi çok nazikler. duygusallar. çok sosyaller herkesle kaynaşabiliyolar. aşk hayatlarında da benim gördüğüm kadarıyla paraya önem veriyolar sadece (özellikle erkekleri). zengin kız gördü mü yapışıyolar :D

0|1
    0|0
  • Kendim balık burcuyum seviyorum burcumu 😄

0|1
    0|0
  • kuzenim ve hergün ağlıyo özentii ama kişiliğe bağlı

0|1
    0|0
  • abim balik burcu kendisinden nefret ederim

0|1
    0|0
    • cesurca ve dobra bir yorum :)

• Cok zor bir burc ben baligim :D

0|1
    0|0
    • duygu açlığı fazla duygu barındırma hızlı fikir değişiklikleri aşırı hayal gücü gördüğüm rahatsızlıklardan efenim

• Hizli fikir degisiklikleri kesinlikle dogru cok dogru

• iyi burçtur

0|1
    0|0
  • Balık burcu kızı tanıyorum çok konuşuyo yaa ama iyi kız bir de silik biri

0|0
    0|0
  • Çok tatlılar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bizzat bir balık burcu olarak söyleyebilirim ki çok farklı duygular içine düşebiliyoruz, bir dakikamız diğerini tutmadığı oluyor genelde karamsar ve melankoli dediğimiz ruh hallerindeyiz ama burcumu seviyorum :) Ağlamaktan hiç bir zaman çekinmememin nedeni sanırım balık olmamdan kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • Tehlikeli boyutlarda hayalperestlik ve nemfomanyaklıktan ibarettir..

0|0
    0|0
  • Duygusal, hassas insanlardır. Arkadaşım balık burcu. Senin bir sıkıntın derdin olsa sıkıntını çözebilmen için senin yanında olur, sana destek olmaya çalışır, yardımsever insanlardır. Not ben akrepim ben de hassasım. :)

0|0
    0|0
  • narinlik hassaslık hem bedensel hem duygusal

0|0
    0|0
Yükleniyor...