Balık Burcu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Evet arkadaşlar soru basit. Balık burcu tanıdığı olan, sevgilisi eşi olan veya ailesinden biri balık burcu olan arkadaşlar bu burç hakkında ne düşünüyorsunuz? Balık burcu kızı veya balık burcu erkeği hakkında görüşleriniz nelerdir?
Güncellemeler
+1 yıl
Bu arada doğum haritası konusunda yorum yapabilecek birileri varsa bana ulaşmlarını rica ediyorum. Çıkartıyorum doğum haritasını veya ilişki haritasını yorumlayamıyorum.
Balık Burcu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?