Yaza kadar kıllardan kurtulmak istiyorum?

Yaza kadar 5 Haziran a kadar kurtulmam gerek şu kıllardan. yazlığa gidicez tatil için ama ben böyle gidemem. arkadaşlar kıllarım normal olsa bunu sormazdım ama ben daha önce makine ve jiletle aldığım için şimdi çok sert ve kalın bir şekildeler. bunu lazersiz çözmek istiyorum. ağda aldım sizce işe yarar mı? ha bu arada evdeki kullanılmayan epilatörle de dizlerime kadar alabildim tamamen pürüssüz oldu yeni çıkaan tüyler daha ince çıkar mı ve 2 ay içinde normal haline çevirebilirmiyim kılları lütfen yardımm ?

Güncellemeler:
Bu soruyu soran 18 yaşında bir erkek. komik site.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Lazer e git

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Daha da gür çıkar maalesef. Tek çözüm lazer.

0|0
    0|0
    • erkeklerde öylemi? bak ben ilk önce makineyle ( bodygroom adı google dan bakabilirsin )
      almıştım sonra biraz daha sert ve sık çıkmaya başladı sanki tüyler bunu bekliyordu. sonra bende öyle almaya başladım mecburen. ama bir hafta sonra yine sert ve sakal gibi ele batıyordu bu ilk aldığım seferde oldu. sonra makineyle almak zor geldiği için jiletle aldım. keşke almasaydın diyceksin ama farketmiyordu artık. jilet daha iyiydi tamamen pürüssüz tertemiz yaptı ama 2 gün sürdü o da. böyle geçti işte şimdi üzerinden 5-6 sene geçti ve yazları çok sıkıntı yaşıyorum bu konuda şort kapri giyemiyorum baştan keşke hiç dokunmasaydım. ama olan oldu işte. tüy dökücü krem bile kullandım ama fayda etmedi jilet gibi yaptı o da. ağda denemedim ama benim sert kalın kıllarımı alsa bile yerine ince çıkarması için en az 12-13 defa yapmam lazım. 1 yıl falan sürer onunla uğraşamam. lazer dışında bir seçenek kalmıyor değil mi?

• Ağdanın tüy azaltıcı bir etkisi yok diye biliyorum.

• ne tür bir etkisi var

Kızlar Ne Diyor 2

• bence kendi kılların ı çiğne öyle daha etkili oluyor

0|0
    0|0
  • Agda salonuna gittikten sonra puruzsuz olursun cıt cıt alıverir hemen yarim saatte butun vucudun tuysuz olur hem daha az aciyla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...