Kendimi sevmiyorum nasıl değiştirebilirim?

Fiziksel olarak kendimi sevmiyorum bunun nedeni benim ve bazen de yapmış olduğum şeyler.
Şuanda 18e gireli birkaç ay oldu lise3. sınıf öğrencisiyim. belki biraz da ergenlikten bu dediklerim ama değişmesi gerekli bunun farkına vardım. kendimi sevmiyorum arkadaşlar gerçekten sevmiyorum. psikolojik olarak da etkiliyor bu beni. özgüvenim olmuyor vs çok fazla şey daha geçiyorum buraları.
Benim eksik olduğum ve yapılacak listesi gibi düşünün birşeyler yazıcam sizde onlarla ilgili bana yardımcı olucak ipuçları verirseniz çok iyi olur. çünkü gerçekten yaz geliyor ve ben eskiden bunu çok severdim şimdi zehir gibi geliyor. Herneyse liste :

1-Kıllar. küçükken 10-11 yaşında görüntüsünden rahatsız olduğum için tüyleri almıştım bana göre bacağım tüysüz olmalıydı o zamanlar. çocuk aklı işte. şimdi çok kalın sert çıktılar.

2- Tırnaklarım. belkide en önemlisi benim için. küçüklükten beri istemsizce yiyorum ve uzamıyor doğru düzgün. güzel tırnaklarım ellerim olmasını çok istiyorum

3- ten rengi. arkadaşlar arkadaşlar akrabalar bile diyor beyazlamışsın sen diye falan. normalde hafif bronz baya yakışıyor öyle nasıl yapabilirim tekrar?

4 - Sakal. yüzüm güzel ama sakallar bunu bozuyor. hergün olmam gerekiyor çünkü sinekkaydı yapıyorum tertemiz oluyor yüzüm ve yakışıklı duruyorum. ama almayınca 3 gün geçsin mesela en fazla 3 günde çok çirkinleşiyorum. sakal düzgün çıkmıyor sadece çenemde fazlaca ve favorilerde olduğu için.

5 saç . arkadaşlar kendime göre bir saç bulamadım. çok uğraşmak zorunda kalıyorum. yuvarlak yüz siyah sık saçlara sahibim ne önerirsiniz bana? arkadaya yatırma demeyin yakışmıyor. neyse şimdilik bunlar

Güncellemeler:
ben erkeğim bu komik site 1 Nisan olduğu için komiklik yapup pembe yapmış herneyse sorunlara çözüm arıyorum bunlar küçük ama insanı hayattan soğutan şeyler güvenin bana. biran önce çözmem lazım

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende aynıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...