SİZCE NE YAPMALIYIM LÜTFEN ÖNERİ VERİN? ACİLL?

bu aralar ailevi sorunlar ve bir çok kendim ile ilgili problem yaşadım bu beni çok etkiledi ama ilk olarak önümde biri intaar etti onadan sonra bunlar yaşanınca tükendim bittim ne yapcam ne yapmalıyım bilmiyorum ders yapamıyorum aslında çok çalışıyordum oldukçada memnudum halimden ama bu aralar herşeye kafamı takıp ağlıyorum isyan ediyorum nie hep böyle seyler beni buluyor benim yaşıtlarımın yaşayabileceklerinden kat kat seyler yaşadım bir haftada önümde iki ceset falan bunu yazarken bile ağlıyorum ve pazartesi fizik sınavım var ne yapcam.. ALLAHTAN önceden çalışmıştım ama kafama çok takıyorum ders yapamıyorum strese giriyorum yapamıyorum die kafa takıyorum ve bir aydan beri kafamdan hiç bitmeyen ağrılar var dünde dayanamayıp geçsin die çok hap yuttum ama geçmedi sizce ne yapmalıyım çok çalışıyordum şimdi çalışamıyorum kafamı daha çok takıyorum. sizce ne yapmalıyım.

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • ohooo senin bu yaşadıkların ne kiii ben tecavüze uğradım

0|0
    0|0
    • evettt benimde ailem biraz sıkıntı ama dert etmiyorum niye çünkü beni benden çok seven sevgilim bar var 4 yıllık ailem ne derse desin evlenecem o benim hep yanımda oldu bana destek verdi sonra herşeyi unuttum

Yükleniyor...