Kapalı kızlara bakıyorum hangimiz daha açık diye (sitenin azizliği. bunu bir kız soruyor)?

Bazen yanımdan öyle kapalılar geçiyor ki diz boyunda etek altında ince siyah çorap yüzünde bir kilo makyaj. Bazı kadınlar mecburiyetten kapanıyor meslekî vb. bazıları da aile baskısı vb. Tanıdığım kapalı bir şahsiyet var uzaktan, öğr. yurdunda Webcam da göğüslerini sergiliyor, zengin bir adam bulmuş düzenli ilişki karşılığı parasını yiyor ve bunun gibi daha neler neler. Ama öyle abartılı kapananlardan da değil, öyle açık saçıkta giyinmiyor ama kıza ezberden sure sorsanız kem-küm eder. Şimdi soruyorum namus kapalı olmakta mı? Çoğu erkek kadınlara tecavüzü açık olduğu için meşru görüyor. Biraz gözlerinin açılmasında fayda var. Türk erkekleri saftır. Olayın kamera arkasını gören biziz çünkü. Tabi hakkıyla kapananları aynı kefeye koymuyorum, böyleleri de var diyorum. Evet erkekler tekrar soruyorum daha ne kadar ön yargılı olacaksınız?

Güncellemeler:
Cevabınız yok sanırım. Bu da bir cevaptır, ben cevabımı aldım. 😊

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Lez misin

0|0
    0|0
    • Ne alaka 😄 Buyur burdan yak. Siteyi altüst ederseniz böyle olur asdnfkdldlfdö 😄

• Ahahhahaha 😂 Daha çok pokemon ismi saymadan burayı terk et (tabikide şaka) 😂

• ahahha :D kücükken ne izlerdik :D gizli kalmaya devam mı ediceksin :D

En İyi Kız Görüşü

• haklısın ancak şunuda unutmamak lazımki bunu yapan kapalıların çoğu önceden açıktı. Açık olan pek çok kız -kapalı olunca daha çok ilgi görürüm- dşüncesiyle kapanıyor sonra hepimiz suçlu muamelesi görüyoruz.
    Mesela tanıdığım bir kız var açıkken sevgilileri oldu, cinsel ilişki yaşamadı ama yakınlaştı. Bu kız şimdi son derece düzgün kapandı ve insanların gözünde ''terbiyeli, namuslu, düzgün, temiz'' kız oldu. Kimse geçmişini bilmiyor. Bende kapalıyım tam uyamam ancak öyle kolumu, bileğimi açıkta bırakmam tek sorunum dar pantolon giyebiliyor olmam. Onunda üzerine tunik alırım ve zayıf olduğumdna ortaya çok bariz bir görüntü çıkmıyor. Yalnız ben düzgün kapanamayan, kötü şahsiyet olurum. Bir zamanlar açık olup her haltı yiyen kızımızda örtüyle benden namuslu, düzgün oluyor. Birde kendini benim yerime koy gerçekten kötü. Herkesin şunu anlaması gerek örtününce veya açık oluncda doğrudan düzgün bayan olunmuyor.

0|0
    0|0
    • bu arada benim hiç sevgilim olmadı ve erkeklerlede konuşmam düşün ortadaki adaletsizliği

• ergen tavırlarını başka yerde sergile hadi bakalım :)

• Aaa ağlarım ama niye böyle yaptın ki şimdi

Erkekler Ne Diyor 1

• kapalı olmak namuslu olmak değil. biz neleri biliyoruz.

ama gögüsünü açmakta pek hoş bir durum değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın.

0|0
    0|0
  • Haklısın canımm

0|0
    0|0
Yükleniyor...