Kucağında bir erkek bebek olduğunu düşün, ona geleceğe dair ne öğüt verirdin?

Sonra kucağında bir kız bebek hayal et, ona öğüdün ne olurdu? Kız ve erkek için ayrı ayrı yazın lütfen.

Bir arkadaşımla konuşurken bu oyundan bahsetti bana. Yapmaya değer..

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hz. Muhammed gibi güvenilir,
    Fatih Sultan Mehmet gibi iradeli
    Kanuni Sultan Süleyman gibi korkusuz
    Mustafa Kemal Atatürk gibi vatanını sev..

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeğe kızlar papatya gibidir kokusuyla güzelliğiyle eğer bir papatyayı koparırsan kokusu güzelliği aynı kalır ama eskisi gibi yaşayamaz yavaş yavaş solmaya ve ölmeye başlar sakın bir papatyayı kopartma papatya koparsa yok olur
    Kıza ise sen dünyanın en güzel kızısın kim sana çirkin derse desin hayatta başkaları için yaşama ama karşındaki insanı kırmayacak şekilde sana bir çok şey söyleyecekler kızın dışarda ne işi var diyecekler otursun evinde diyecekler belki sevdiğin insanla yolda yürürken bile birçok şey söyleyecekler sen onlara aldırma eğer yüreğin temizse kötü bir şey yapmadığın kendini bildiğin sürece hiç kimsenin sana birşey söylemeye hakkı yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sakın büyüme :))

0|0
    0|0
  • çıktıpın yere geri gir

0|0
    0|0
  • olim bah şimdi
    kızları şöyle kandırıcan...

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap kendin yap

0|0
    0|0
  • Kucağımda bir bebek var

0|0
    0|0
  • Dürüst ol insancıl ol düşün öbür dünyayı bir karıncayı bile incitme sakın evlat :) babaya selam. :/

0|0
    0|0
  • Her zaman yalnız ol tek başına yaşamayı öğren gelen her zarar insanlardan gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Evlatlarımı kız ve erkek diye ayırıp öğüt vermeyi düşünmüyorum. İkisi de benim için aynı kefede. İyi bir insan olun derim.

2|0
    0|0
  • Kız çocuğuna ; ileride kendi ayaklarının üstünde durması gerektiğini, kimseye muhtaç olmadığını, rızası olmadığı müddetçe bir şey yapma zorunluluğu olmadığını ve bir kadından önce insan olduğunu söylerdim.
    Erkek çocuğuna ise ; erkekliğin değil adamlığın önemli olduğunu ve adamlığın da bilek gücünde olmadığını, öz güvenli olması gerektiğini, seksist davranışlardan kaçınmasını ve saygılı olmasını söylerdim.

0|0
    0|0
  • Kızım sen Fatih doguracak
    Oglum sen de Fatih olacaksın.

Dünya sizin gönlünüzden dar, sıgamayacagınız yere içini doldurmayacagınız boşluklar açmayın...

0|0
    0|0
  • Kiza: Erkeğe destek ol, erkege : kiza sahip cik.

0|0
    0|0
  • kadınlara karşı asla nezaketini kaybetmemesi gerektiğini söylerim bide herkese güvenmesin kimseyede söz vermesin tutulmuyor

0|0
    0|0
  • Kızları üzme yavyum

0|0
    0|0
  • Bebek ne anlar ogutten. Az buyusun hele Asd

0|0
    0|0
  • Sen sen ol kimseye güvenme derdim

0|0
    0|0
  • İkisinede aynı, insan ol yavrum.

0|0
    0|0
  • Bebeğe ne öğüt verebilirim allasen😁😁😁 oğlum gece ağlama

0|0
    0|0
  • erkek olma adam ol bebeğim derdim

0|0
    0|0
  • İkisine de sizi mutlu eden şeyin arkasından koşun ve düştüğünüzde acıyı sevmeyi bilin derdim

0|0
    0|0
  • Dua okurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...