Sinifin takmadigi çocuk bana takiyor. Acaba nasil davranmaliyim?

Herkese merhabalar
Bizim sınıfta bir cocuk var. Ama bu cocugu kimse sevmiyor. Herkes cocugun dusuncesinden ve kufretmesinden dolayi sevmiyor. Iste bu cocuk son gunlerde bana takmis durumda. Ne zaman beni gorse nasilsin merhaba felan diyor. Son gunlerde de siniftaki erkekler cocukla benim aramda bişey varmis gibi davranıyorlar ama cok sinir oluyorum bu duruma. Acaba bu cocuga nasil davranmaliyim. Ya herkes dururken neden ben? 😊😊😳😳😥

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sende boş değilsin sanırım

0|0
    0|0
    • Ya hayir oyle birsey yok bende nefret ediyorum sinifta sevilmiyor demistim zaten

• Ya bilmiyorum cocugun benim hakkimda düşündüklerini de bilmiyorum sadece rahatsiz ediyor ve cok sinir oluyorum beni her gordugunde lakap takiyor cok degisik bir cocuk tek basina takilmasina ragmen herkese karisiyor kimse takmayinca da bisey demiyor ben de tepkimi gosteriyorum ama degisen birsey yok

• :)) boşver takma kafana o zaman

En İyi Kız Görüşü

• Evlenin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsan gibi yaklaşıyorsa insan gibi davran sende, boşuna kalp kırma :) kötü davranırsa sende cevabını verirsin..

0|0
    0|0
    • Ya çocuğun düşünceleri sinifta cok tepki aliyor aslinda iyi bir cocuk ama iste herkese karisiyor cok acayip bana bir kotulugu olmadi ama beni her gördüğünde nasilsin dedigi icin bıktım

• kıyamam ya üzme onu, gerçekler bazen insanların canını sıkar ondan tepki alıyor diye düşünüyorum. bir kötülüğü yok sonuçta

• Nasıl takıyor hacı? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...