Dış görünüşü iyi olmayanlar aşkının karşılığını alamıyorsa, hep güzeller/yakışıklılar seviliyorsa, Adalet bunun neresinde?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Adalet ile alakası yok. Güzelliğe kapılıp karakterini gormezden geliyor ise o kişi o zaman aldatildiginda ya da kötü muamele gördüğünde ağlamasın. Akıllı bir insan zaten tipe kapılıp gitmez. Illa tipi düzgün olsun diye tutturandan da Hayır gelmez

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karamsar olma reyiz bence..
    İçi dünya güzeli kadınlarda tanıdım ben tipe falan bakmayan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dışı güzel olmayan niye dışı güzel olanı istiyo. Dışı güzel olan illede içi güzel olana mı bakmak zorunda. Dışın güzel değil guzele bakıyosun, için güzel değil kalbi pak arıyorsun. İçin guzelse dışı guzele bakmak niye. Dışın guzelse içi guzel olanı seçmeyi istemek niye... Hadi bakalım :)) çık işin içinden :)

0|1
    0|0
  • adalet hayatın neresinde ki aşkta olsun?

0|1
    0|0
  • Yok malesef

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bırak bu saçmalığı. Yakışıklı olanlar bile eğer iyi karakterliyse aşkının karşılığını alamıyorlar. Kendimden tecrübeyle söylüyorum.

0|1
    0|0
  • Kırmızı et, beyaz ete nazaran daha besleyici, fakat daha faiş fiyata satılıyor, adalet bunun neresinde? Boğaz manzaları ev, taşrada bulunan bir gecekonduya nazaran daha pahalı, adalet bunun neresinde?

0|1
    0|0
  • Hicbiyerinde

0|1
    0|0
  • Sig insanlardan uzak dur

0|1
    0|0
Yükleniyor...