''Ve ALLAH, Hiçbir Nefsi (Hiçbir Kimseyi) Eceli Geldiği Zaman Asla Tehir Etmez! (Ertelemez) Ve ALLAH, Sizin Yaptıklarınızdan Haberdar Olandır.'' (Münafikun-11)

#CumanızıKutlarEsenliklerDilerim.

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @TheKerim54

@AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @чαğмυяeятešı

0|1
10|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• yoo korkmam nasıl olsa ölücem. bence siz öldükten sonra olucaklar konusunda şüphelenisiniz bilmiyosunuz ondan korkuyosunuz.

0|1
    0|0
  • Evet.. son zamanlarda pskolojik rahatsizliklarimdan dolayi hayatimda inisler cikislar yasadim. su son bir ay yasanabilecek her turlu duyguyu yasadim neredeyse. Tum yaratilmisa ve kainata meydan okudum. olumden de dondum. evet korkutucu. olum ani urkutucu evet. ama ya imansiz olursek? iste o daha da korkutucu. en buyuk duam gaflet uykusunda dalmis bir sekilde olecegimizi unutmak. unutmayalim yasadigimizi yasayacagimizi ona gore yasayalim. Allah'in izniyle :(

0|1
    0|0
  • Olumden degil de.. olememekten cok korkuyorum..

Hastalanip kalmak, sesimi duyuramamak, birilerine mecbur yasamak... cok korkutucu geliyo...

0|1
    0|0
  • Korkuyorum.

0|1
    0|0
  • Ölümden değilde sevdiklerimden birinin ölmesinden korkarım

0|1
    0|0
  • Ölümden korkmak degilde daha çok hangi şekilde..

0|1
    0|0
  • Korkarim tabiki cunku insan bir kere olur ve olumun nasil bir sey oldugunu bilmez. Olenler geri gelip ders vermiyo yasayanlara olum boyle hissettiriyo boyle oluyo diye. Kuran ve Hz. Muhammet (s. a. v) dan ogreniyoruz az cok olum nasil ne olucak kabirde ne yasanir diye." Her canli olumu tadacaktir" onemli olan gunahlari bagislanmis iyi bir musluman olarak gidebilmek. Ama kumin gunahi ne kadar biz kullara bildirilmiyo o yuzden hep suphe var insanda.

0|0
    0|0
  • Ölüm benim için bir kurtuluş, korkum da ne kadar uzak olduğu

0|1
    0|0
  • Korkmam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eninde sonunda bizi bulacak şeyden korkmak saçma açıkçası. :) korkmuyorum o yüzden.

5|5
    0|0
  • Ölümden koprkmanın bir anlamı yok elbette.. Ancak yanarak veya ezilerek ölmek insan için çok zor bir ölüm o yüzden şekli korkutucu.

0|1
    0|0
  • Korkmaya gerek olan bir şey düşünmüyorum. Tek geldik tek gideceğiz. Yaşamak için nefes alır, ölmek içinse nefes verir insan.

0|1
    0|0
  • Ölümün de hayırlısını isterim.. Sıralı ve çektirmeden.

0|1
    0|0
  • Allah ölümün de hayırlısını versin

0|1
    0|0
  • Korkarım :/

0|1
    0|0
  • Yok korkmam ama amelimden korkarım her insan gibi :/

0|1
    0|0
  • Mümin bir kul olmadığım için korkuyorum

0|1
    0|0
  • ölmekten değil ölümden korkuyorum arada ne fark var derseniz ölüm şekli önemli ölmem değil

0|1
    0|0
  • Korkmam

0|1
    0|0
  • ölümden değil ama hesap gününden korkuyorum
    şimdi ben kızım diyerek asıl kızlarla hesaba neyüm çekilirim :O

0|0
    0|0
  • Peki sorum : ya adam ordan dusue ölmeyipte hayati boyunca sakat kalirsa bu ölümden korkmamakmidir yoksa salaklikmidir?

0|1
    0|0
Yükleniyor...