Dertlerini ve zayıf yönlerini ustalıkla gizleyen, neşeli mizaçlı ve güçlü kişilikli görünen insanlar nasıl başarıyor?

Böyle birisi olabilmek istiyorum.Çünkü ben tam tersine sıkıntılarımı dertlerimi gizleyemeyen, hayatın yükü altında ezildiği çok belli olan birisiyim. bu durum sosyal ilişkilerime de olumsuz yansıyor çünkü mutsuz , ezik ve güçsüz biri olduğum düşünülüyor. beni hiç tanımayan birisi bile anlıyor sıkıntılarımı. Bazı insanların benimkilerden kat be kat daha çok dertleri var ancak bunu gizleyebildikleri için güçlü bir duruşları oluyor. ben bunu nasıl yapabilirim?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Umursamayacaksın en etkili yöntem bu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayatın sıkıntılarıyle yogrulup hep bu ruh halı ıcınde olursan ezılmeye mahkum kalırsın. hayatın guzellıklerını de gor yerı geldıgınde, bunları kacırma. yok deme, illla var ve celık gıbı ıraden olsun. olamaz yok olmuyor yok hayatın kanunu: 'olmak zorundasın'.. o kişilerden bırı olarak naçizane tavsıyem sana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• Birinci kural- asla derdini sıkıntını ve sırlarını kimseye anlatma
    2-Her zaman günlük eğlenceli ve boş konulardan konuş
    3-Gülümsemeyi unutma :)

0|0
    0|0
  • Bence sıkıntı çekmek veya dert sahibi olmak güçsüzlük değil bunlarla barışık olabilmek asıl güçtür herkesin derdi var sıkıntıyı karşılama şekli önemli

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • Cok gülen insan çok büyük acılar çekmiştir ve başına gelenlere rağmen hayat onlara gülmeyi ögretmiş kısacası büyük acılar çekmem lazım allah korusun 😊

0|0
    0|0
  • İyi oyuncu onlar

0|0
    0|0
    • evet farkındayım... bu oyunu kurallarına göre nasıl oynayabilirim onu merak ediyorum aslında... yoksa güçsüz görüp eziyorlar insanı...

• Herkesin harcı değil ki bu. Ben duygu halim neyse onu yansıtırım ama güçsüz olduğumu da düşünmüyorım, yani bence bu doğallık samimi olmak.

Yükleniyor...