Sizce garip gelir mi?

Kapali olup okula acik giden bir kiz mezuniyete acik gelse garipsenir mi iğrenç biri diye düşünulup kotu yorumlar yapilir mi?

• Evet hatta iğrenç biri diye dusunulur
    75% (9)50% (2)69% (11)Oy Ver
  • Hayir normal gelir
    0% (0)25% (1)6% (1)Oy Ver
  • Kimse takmaz
    25% (3)0% (0)19% (3)Oy Ver
  • Farkli gorus için yorum
    0% (0)25% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• A dedim

0|0
    0|0
  • İnsanlar anlayamayabilir. Seni anlıyorum. Oturduğu yerden konuşulması kolay tabii. Her neyse ben olsam takmazdım, bir şey ifade etmezdi. Çoğu kişinin de takacağını sanmam. Kim öyle bir anda onu umursar ki, sonradan belki vay be o da öyle yapmıştı neden acaba falan derler en fazla.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim kimse böyle yaklasmiyor olmadiğim halde iğrenç biri gibi gorulmekten korkuyorum

• Tamamen ayni şeyleri düşünüyorum çok haklisin çok teşekkürler benim amacim orami burami acip insanlara göstermek değil hayatimda bir kere olsun istedigim gibi güzel giyinmek istiyorum tabi bunu kapaliyken de yapabilirim ama tesettur guzelligi kapatmaksa asla istedigim guzellige ulasamam ki dogru değil bu biliyorum ama zaten simdiye kadar hiç bir mezuniyete de gitmedim zateb hayatimda bir kere olsun şunu yapmak istiyorum sadece

• Canim gizliden cikabiliyor musun sana bir şey danişmsm lazim mesajdab

• Eğer mezüniyet için açılacaksan bence hiç durma tamamen açıl...

1|0
    0|0
    • Nasil gorundugunu biliyorum ne desen haklisin

• Git bakalım :)) bilmiyorlarsa takmazlar zaten 😊

• Biliyorlar tabiki her neyse kimse gelip küfür etmez diye düşünüyorum arkamdan konussalar bile ben kendimi biliyorum sonucta

Yükleniyor...