Yoldan geçerken sürekli herkes bana bakıyor bu ne?

Hiç abartılı bir şey giyinmiyorum kaplıyım illa başkaları yüzüme bakmasinlar bende onlara bakıp rahatsız etmeyin diye basımı yere eğerek yürüyorum ama bu durumda bile bana bakıyorlar hemde rahatsız oluyorum utancımdan yolun ortasında titriyorum niye bana bakıyorlar?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Başını egerken başkasının sana baktığını anlayabildigine göre 3. gözün kafanda açılmış anlaşılan. Tebrikler

1|1
    0|0
    • ahahahah :D :D valla ibretlik tespit +11111

• @Bpmshadowlesss hayır yandan geçiyorlar onların bana baktıklarını giruyorum. bu sorunun geleceğini biliyordum ama deneyebilirsiniz sokakta başını eğip baskalarini ya da yolu görüyorsun.

• malesef yapılacak çok bir şey yok aslında
      nasıl yapabiliyorlar bilmiyorum ama tanıdığım çoğu insan kendisine bakıldığını umursamıyor ya iyi kötü ne olursa olsun rahatsız olmamayı umursamamayı başarabiliyorlar

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu senin psikolojik olarak yarattığın bir algı olabilir mi? Hemde insanların sana bakmasını neden bu kadar takıyorsun. Bırak isterse bütün dünya sana baka kalsın. Heyecan yapmana gerek yok muhtemelen yüzlerini hayatında bir daha bile görmeyeceksin neden onların yüzünden kendini kasasın ki. Ayrıca gerçekten durum böyleyse bu senin ne kadar bakılmaya değer biri olduğunu gösterir :)

0|0
    0|0
  • kapalı olabilirsin ama malum vücut yapısına yapacak birşey yok kimileri uzun da giyse kapanmıyor hatları

0|0
    0|0
    • Ama bisbol giyiniyorum

• çok iyi yapıyorsun :) bir foto var çarşaflı kadına bile bakıyorlar.
      demek istediğim sen hiçkimsenin gözünü kapatamazsın ama kendini gizleyebilirsin ;) :)

• Öküzlerin bakmasından şikayetçiysen,
    Bayramlık Tren Gibi Süslenmeyecekain BACIM

0|0
    0|0
    • Konuştuğunu laflara dikkat et beni hayatımda bir kez bile görmesin şu an hakkına giriyorsun nerden biliyorsun. Üzerimde sipsiyah ferace var makyaj yapmıyorum basım yerde ve bende nedenini soruyorum. Seciyesizce laflar ederek bir şeyler kazanmiyorsun.

Kızlar Ne Diyor 1

• Demekki güzelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...