Amerikada okumak istiyorum veya yaşamak ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bir kere inglizcem var ama param yok ve Amerikada okumak istiyorum ya da çalışmak orda yaşamak istiyorum işte. Lise mezunuyum. Hiç bir işte çalışmadım Oraya gidebilecek parayı bulurum ama okul parası zor hem okuyup hemde çalışarak evde kirasını ve okul masrafını karşılayabilmem mümkünmü ne yapmam lazım Los angeleste okumak istiyorum.

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben de amerikada yaşamak istiyorum dilimd e param da yok

0|0
    0|0
    • gel evlen benimle götüreyim seni istediğin her yere :)

• paran yok beni istediğim yere götürüceksin? :D

• çünkü öğrenciyim ben ve ingilizceyide film izleyerek öğrendim düşün ne kursa gittim nede okula film izleyerek normal bir amerika vatandaşı ile muhabbet bile ettim çok iyidir. Parayı bol bulurum ben

• Çok para lazım

0|0
    0|0
  • Yurt dışı eğitim danışmanlıkları oluyo. Oturdugun yerde nerde var onları araştır onlar seni bilgilendirir

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• Ya işte danışmanlar oluyo sana yurt dışında okumak için neler yapman gerektiğini falan anlatıyolar. Yabancı ülkelerde okullara girmek için dosya falan hazırlıyosun. Genelde lise öğrencileri gidiyo bu danışmanlıklara yönlendiriyolar ama mezunlar için de yapıyolardır belki bir şekil. Netten bak yurt dışı eğitim danışmanlığı diye kendi şehrindekiler çıkar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...