Biri size küfür edip dovse?

Bugün okulun bahçesinde voleybol oynuyorduk arkadaşım hadi diğer bahçede oyniyalim dedi. Oradan bir erkek (tanımıyoruz ve bizden 2 yas küçük ama bizim okuldaimis) iste o oglanda bizim dediğimizi ağzını bükerek tekrarladi. Bizde hic konuk değilsin felan dedik sonra her dediğimizi tekrarlamaya başladı sinir olduk ablam hadi bir git yoksa çok kotu olacak felan dedik yapacaksınız ya hadi yapımda görelim diyip durdu. Buna rağmen dayandım sonra gittim çocuğu bir kaç kez ittirdim. Oda ay çok acıdı felan dedi. Yanında bir kaç tane kız vardı sınıfından onlarda o oğlanın kız gibi ağız eğişine felan gülüyorlar bu geri zekalının bir yerleri kalkıyor daha çok bize laf soyledigini felan saniyor Ben daha da çok sinirlenmeye başladım sonra gittim çocuğa saldirdim cocukta bana küfür etti ettiği küdürleri yorumlara yazarım çünkü **** iceriyormus 4 XP olmam lazınmış. gibi daha değişik cümleler kurdu bende tokatı bir yapistirdim çocukta benim basörtumu açtı saçımdan bir iki tel çıktı onları kattim arkasından kovaladim gel lan erkeksen kavganın devamını getir diye çocuk kaçtı gitti. Yarin annemgille okula gideceğiz o iğrenç varlığı okuldan göndermek için. arkadaşlarım uzatma felan dedi ama bu kadar dediği laftan sonra uzatirim. Çocuğun yanindaki kızlar geldi abla o çocuk sana çok kotu şeyler söyledi dedi. bana diyor başörtü takmış bide diye bunu bana çok fazla söyleyen oldu afedersini ama benim namusuna laf edecekler bende öyle duracam tokat az kaldı o cocuga. simdi sorum şu bu olayı aileme anlatiyimmi müdüre gitsin mi?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• ömrümde böyle troll görmedim :D :D :D
    senden senarist olur git dizi çek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazen hakaretlere verebileceğimiz en iyi cevap sessizliktir. Fakat kendini ezdirmemelisin. Cevabıni daha sakin ve iğneleyici bir biçimde verirsen hem büyüklüğünü korumuş olursun, hem de avantajlı çıkarsın. Bir daha senin söylediklerini bu şekilde tekrarlar, dalga gecer ise ona atacağın yapmacık alaycı bir gülüş bile onun kendi yaptığının saçma olduğunu farkettirir. O senden iki yaş kücük, etrafında kötü bir izlenim birakmak istemiyorsan al karşına kavga etmeden, açik açik konuş. Sorunu çözemez isen ailene anlatabilirsin ama aacik konusmak gerekirse ülkemizdeki disiplin malesef yeteri seviyede değil yani sorununu yeniden kendi basina çozmen gerekebilir, en yakin zamanda cözmen dileğiyle..

0|0
    0|0
    • Evet öyle yapacaktim sinirlenmeyecektim ama çocuk öyle bir hale getirdi ki artık illallah ettirdi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlat gitsin

0|0
    0|0
  • ne anlattın be

0|0
    0|0
    • Kendimi bir an yaprak dökümü senarist yazarı gibi hissettim yazarken sende haklisin.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...