Artık Dominos benim için bitti, peki sizce?

Bugün pizza sipariş ettim. Siparişimin üzerinden 40 dakika geçti, ne gelen vardı ne de giden. Eh haliyle sabah bir şey yememişim, açım. Yaklaşık 300 küsür pizza sipariş etmişim geçmişte, buna güvenerek aradım mağazasını, karşıma oranın sorumlusu olduğunu söyleyen kişi çıktı.

+ Merhaba, pizza sipariş etmiştim ama 40 dakika oldu gelmedi
- İnternetten mi? Evet gördüm. Biraz bekleyin gelir
+ Biraz bekleyeyim mi? 40 dakika oldu
- 1-2 dakika en fazla gelir
+ Parasını ödemem
- Adresinin bölgemiz dışında
+ Nasıl dışında? E internet sitenizde öyle demiyor?
- Orası güncellenmemiş olabilir
+ Peki bana ne? Ben internet sitenizden sipariş verdim ve oradaki kullar iki tarafı bağlamaz mı?
- bir hata olabilir, dediğim gibi orası güncel değil.
+ Para ödemem
- ( sinirli bir ses tonuyla ) İyi ödemeyin tamam ben işaretledim gelen arkadaşa da söylerim para almaz
+ Bir daha da sipariş falan yok size
- Peki siz bilirsiniz

----- Adresimin gayette yakın ve internet sitesinde ki gönderim bölgeleri ve taahhüt bölgeleri içerisinde. Mahalle muhtarlığı dibinde resmen bina. Böyle bir muamele sonrası haliyle gelen kişiden 1 kuruşum dahi kalsa isterim. 50. dakika pizza geldi. Her ne kadar 30dk geçmişte olsa parayı uzatım, şöyle bir konuşma geçti

+ Pizza 50,10 TL. Ben size 50,50 verdim 40 kuruş yok mu?
- Para üstü maalesef yok
+ Nasıl yok? Gidip getirebilir misin?
- Hm..
+ Evet?

Sonra 50 kuruşu verdi ve kafasını havaya kaldıra kaldıra gitti.. Arkasından susmadım devam ettim;

+ O mağaza sorumlusuna söyle de bir internet sitesini güncellettirsin bide afra tafra yapmasın sende dahil..

Ardına arasım şikayetimi bastım domios müşteri hizmetlerine.. Geri dönüş yapacaklar bakalım.. Müşteri hizmetlerine de belirttim daha alışverişim olmaz diye, " öyle demeyelim de biz bunun telafini yaparız en kısa sürede " dedi.. Bekliyorum..

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Telafi icinde bir 50 gün beklersin :D

0|1
    0|0
    • Yok, müşteri hizmetlerini daha önce aramıştım pizzamı acısız istedim ne acı buldularsa doldurmuş bunlar diye, 1 saat sonra kapıma suffle göndermişlerdi :D

• Bro ya beklarlık sultanlık valla boşver kro dolarsa olsun kızın yanında osuramıyoruz :D

• :D aynen tuvalet kagida isteyemezsin hem :D

• Abartmayın arkadaş sizin yüzünüzden kaza yapan vefat edenler var.

0|0
    0|0
    • Çıkışın yersiz.. Kampanyayı yapan taahhüt veren dominos firması, ona söyleyin, bana değil.. Kapitalizm

• Paranızın gözü çıksın, orada 3 kuruşa çalışan kardeşlerime bir şey olmasın.

Yükleniyor...