Kendinizi çıkmazda hissettinizde moral ve motivasyon ihtiyacınızı nasıl karışılıyorsunuz?

Hal şöyle ki çok hevesli bir halde vatani görevimi bir an önce yerine getirmek , şu kutsal ocağa bir an önce ilişmek istiyordum. Ve sonunda vuslat gerçekleşti. doğuda sınırda bir dağın tepesinde karakolumuzda vatani görevmize başladık. neyse yazıcıyız burada , öyle olduk. Başımızda ki komutan sıkıntılı bir kişi, yani söyle ki işimiz gerçekten zor tecrübesizim burada olan işi bilen teskereci askerin 30 günü var bu zaman zarfında bütün işleri öğrenelim kendisi zora , dara düşmesin diye uyguladı felaket bir baskı var. Bu baskı sonucundada oluşan bir tedirginlik ve tedirginliğin verdiği huzursuzluk hadi bunu geçtim gerçekten geçimsiz bir insan. Anlaşmak çok zor. 3 ay sonra tayinci şafağımı bıraktım adamın gidişini sayıyorum moral ve motivasyonum tamamen zayıfladı bunu Allah'ın dağında çarşı pazarsız nasıl tekrar kazanabilirim? Nasıl davranmalıyım veya , ne yapabilirim.. Ana ocağı değil bunu çok iyi biliyoruz, şikayetimiz nöbetten , pusudan değil , gerçi onlar yok yazıcı olduğumuz için lakin keşke olsa.. adam 1 ayda tüm enerjimi , moralimi alıp resmen huzursuzluk enjekte etti..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...