Bu ülkede erkeklerle kızlar yer değişse ahlak yapısı tamamen bozulacak gibi duruyor sizin görüşünüz nedir?

Ülkemizde ki cogu erkeğin ahlak düzeyi seviyesi ne kadar düşük oldugunu ks de bugünkü yapılan Şakayla gördük bayanlarda da var ahlaksız insanlar ama erkekler kadar değil yine kadınlarin çoğu bir şekilde namusuyla serefiyle karakteriyle bu ülkeyi ayakta tutan Türk kadınları bunu bir kez daha anladım...

1|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• erkek olunca her türlü pisliği yapacak kadınları kadın olunca her türlü kezbanlığı yapacak erkekleri de gördük. bu toplumun ahlak yapısı zaten yerlerde her türlü pislik varken daha aşağı çekileceğini hiç sanmıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu güne kadar yaşadıklarını anlamaları için yürüyen yeni mavileri tenzil edelim lütfen.
    Gerçek hayatta da aynı misilleme olurdu gibime geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• şuanda bozuldu bile saçma sapan yorum atıyorlar

1|0
    0|0
  • Ok by.

1|0
    0|0
  • Belli oldu zaten her şey sitede ne kadar abazan kız erkek var bir bir kendini ifşa etti.

1|0
    0|0
  • Aslında bence devir öğle hale geldi ki kızlar daha azgın oldu yani şöyle diyeyim azgınlık istek vardı da edep utanma duygusu ar namus haya ayaklar altında buradaki kanı kaynayan erkekleri kısas almayın genele bakın eskiden varmıydı kızların ulu orta öpüşmesi buralarda orgazmı konuşması yani inanın edepli dürüst aile terbiyesi almış kızları el üstünde tutarak bu satırları karaladım bni anlamışsınız dır inş

0|0
    0|0
  • şakada mı yapmayalım. en iyisi biz erkekler olarak ölelim dünya size kalsın.

1|0
    0|0
  • Belli zaten sit3de degisti iclerindeki sapık ortaya çıktı :)

1|0
    0|0
  • Snn be slk. s. s

0|1
    0|0
  • hayırlısı ya

0|0
    0|0
  • biri tebrik etsin şunu

0|0
    0|0
  • kadınıda erkeğide aynı

0|0
    0|0
  • Tecavuz artar..

0|0
    0|0
  • Gizlenip bunları söylemende çok manidar ve anlıyoruz ki toplum baskısı olmasa kızlar erkekleri sollicak 😉

0|0
    0|0
  • 1 tur bineyim fıstık diyenler var bana sen ne diyosun

0|0
    0|0
  • Hoşt ulan :) bu ülkede erkek kadar kızlarda bozuk belkise daha fazla 😉

0|0
    0|0
  • hassktrlan siz sutten cikmis akkasiksnz sanki erkekleri bozanda kizlar

0|0
    0|0
  • bunlar erkek neslini karalamaya yönelik hareketler bu oyunlara alet olmayın ERKEĞE ŞİDDETE hayır

0|0
    0|0
  • Beyni yanmış bunun :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence şaka amacıyla yapılan şeyleri ciddiye almamiza gerek yok, amaç sadece taklit ve espiri

0|0
    0|0
  • yılda bir ay yer değiştirsek süper olur herkes birbirini daha iyi anlar

0|0
    0|0
    • 1 günlüğüne erkek olan kızlarıda gördük, erkekliği biz daha iyi yapıyoruz bebeğim

• şimdi sen kızsın demi lan kafam karıştı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...