Evli her kadinda aldatma potansiyeli var midir?

Bence vardir. Cunku surekli ilgi alaka ve begenilmek istiyorlar. E herzaman bir insanida mutlu edemezsn. Hersey laylaylom degil ama kadinlar bebek gibi hep bisi bekliyorlar. Olmayincada once arkdasliklarla baslayan sonra kocam bana ilgi gostermiyor diye aldatmaya basliyorlar. Bence evlenmeye hic gerek yok heran boynuzlanmaya musaitsin kadin tarafindan. Siz ne dusunuyorsnz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence karekter meselesi.. evlilikten daha önce yani Nissnlilik döneminde veya Sevgiliykende yapan cogu insan var. Özellikle bir cinsiyetde demiyorum, ama kisiye bagli bence.. Aldatmak isteyen insan her türlü bahane bulur. O ilgisizlikten degilde sevgisizlikten kaynaklanir.

0|0
    0|0
    • bu bahane degil ayril ozmn sevgiszlkms

• Demek istedigim öyle degildi, sen demistinki ilgisizlikten aldatiyorlar. Bence aldatan kisi yeterince sevmiyor diye aldatir

En İyi Erkek Görüşü

• Kaliteli hariç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bncede evlenmeyın ya bız kadınlar ılgı ılgı ılgı yaanı ya calısıp evıne ekmek goturcem derken gercek kesit tadında bır evlılıgın olursa aman aman

0|0
    0|0
    • aynen zaten cogu erkek bu yuzden evlenmiyor

• Var bu kadınlar hepsi yılan zaten onlardan hersey beklenir bu yüzden evlenemiyorum

0|1
    0|0
  • Her kadın bir olmaz ki ama, kişilik meselesi kadını gözü dışardaysa istediğini yap önüne elmasda sunsan gene gözü dışarda olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...