Ya bir tane kezban arkadsim var ben bekaretimi evlenmeden vrmem diyor. Bu kiz salak mi?

Ya zaten Turkiyede patlak olmayan kiz kalmadi bu kezbanlar yuzunden ulke geri kaldi iste.. Neyse ben E-5 e kacar...

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Hahah cok bos bir insanin galiba birinden istedin sana karsilik vermedi ve buraya nefretini kustun ksshsh 😂 insanlarin cinsel tercihinden sanane isteyen verir istemeyen vermez kime ne cok bossun cidden cevremde bir cok tip insan var disardan baktiginda oha bu kiz her gun veriyodur diyebilecegin insanlar vermiyorlar yani krhane cevresinde dolasiyosan Turkiyede vermeyen kiz mi kaldi demen normal biraz halka karis anadoluyu gor... kimi verir namus konusuna takmaz kimi vermez namus konusuna onem verir insanlarin cinsel tercihi ile alay etmek senin haddine degil bu arada patlak falan kizlarin okuyacagi bir soru basligi aciyosun konusmana dikkat etmiyosun senin hem saygı hemde hitap dersi alman gerekiyor sizin gibi insanlara sinirlenemiyorum aciyorum resmen ya hahah kim ne yaparsa yapsin herkesin kendi gorusu milletin iki bacaginin hesabi sana mi dustu. Ne dengesiz insanlar var komiksiniz cidden 😂

3|2
    0|0
  • Herkes size kendini kullandırmak mı zorunda bay fındık beyin. Namusunu korudu sana yüz vermedi diye Kezban nitelemesini yapmışsın ki bu senin ne kadar bilinçsiz ve seviyesiz olduğunu gösterir. Şunu da belirtmeliyim ki: Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der...

1|0
    0|0
  • Kız haklı sana da inanmıyorum e 5 filan kendin ol birde türkiye de namuslu olmak ne zaman geri kalmışlık oldu?

2|0
    0|0
  • Bir insanin namusuna sahip cikmasi ne zaman kezbanlik ne zaman gericilik oldu? Her kizla yatmak istersiniz sonra evlenince benim karim bakire olacak dersiniz. Neyin kafasini yasiyorsunuz amk? Sizin gibi serefsizler yuzunden bu ulke gelismiyor.

1|0
    0|0
  • Nedensizce güldüm şu an

0|0
    0|0
  • Güzelim senin çevren verici ise biz napalım. Benim çevremde vermeyen çok var
    . hem verici kız dolu iken kız niye bekaretini kaybetsin

Doğru biz erkekler mal gibi bakire kızla olmak istiyoruz okadar kaşar varken. Bizim psikolojimiz bozuk bence

2|0
    0|0
  • Her önüne gelene vermek gericilikdir once onu ogren! Kendini sakliyor eşine belki

3|3
    0|0
  • Evlenirken bakire arıyoruz ama o nolacak?

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelkle hyrlı işler bacm. Bekaret ne ya namus hep 2 bacak arsnda mı. s?

0|1
    0|0
  • Ne diyon mk

0|1
    0|0
  • Namuslu olmak Kezbanliksa, kezbanlik 1 numara..

1|0
    0|0
  • Sen anandan görmüşsün kardeş patlaklığı. Başkasına laf atma

1|0
    0|0
Yükleniyor...