Celal Şengör hakkında ne düşünüyorsunuz?

yani sizce dünyaca bir ünlü deprem bilimci mi?özellikle düşünceleri doğru mu? yoksa saçma mı?

Güncellemeler:
yani Marmara depremi çok yakışıklı depremdi. kenan evren ve 12 eylülde ki işkence işkenceleri savunmak için dışkı yenebilir, ben bal gibi de yerim. idrar içilebilir, biraz amonyağı fazla... deprem tesadüfler sonucu oluyor. doğa yapıyor. fatih sultan Mehmet muhammede inanmıyorum dedi. bunlar mantıklı cümleler mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ukala ne dediğini bilmeyen birisi dünyanın en bilgili insanı da olsa fazla dikkate almamak lazım öyle tipleri

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• elitist tavırları mide bulandırıcı olsa da gerçek bir entelektüel. akedemik kariyeri hakkında yorum yapmak haddime değil.

0|0
    0|0
    • dışkı yenebilir, idrar içileblir diyen adam.

• peki diğer abuk sabuk, akıllara ziyan yorumları.

• hayatı pozitivist bir bakış açısıyla ele alan ve aklı, bilimi, bireyciliği her şeyin üstünde tutan bir insandan fazla bir şey beklenilemez. kendi alanında başarılı bir bilim insanı olabilir. daha fazlası değil.

bazen 2+2=5'tir.

• celal hoca pek çok konuda bilgi sahibi çok değerli bir insandır. bence türkiye'nin nadir kıymetlerindendir.

0|0
    0|0
    • dışkı yenebilir, idrar içilebilir diyen adam.

• ifade özgürlüğü var kurduğu cümlelerin mantıklı olup olmadığına sen karar veremezsin adam istediğine inanır istediğine inanmaz. düşünceleri seninle aynı olmadığı için kendisinin başarılarını yok sayman doğru değil. bu düşüncesine katılmıyorum ama dünyada idrar ve dışkı tüketmekten zevk alan insanlar var hatta bunun fantezisi bile var. garip ama var. depremin de nasıl oluştuğunu dünyaca ünlü bir jeologtan daha iyi kimse bilemez.

• dediğin o cümleleri ben kursam tımarhaneyi boylarım.

Erkekler Ne Diyor 3

• Saçmalıyor. Ben yazılım mühendisiyim. Hadi diyelim ki bizi bilimde din engelledi ki ( bizim ekip olarak yazdığımız bir program Avrupada ödül aldı. ) peki bu ne yapmış konuşmaktan başka bilimsel anlamda. Kaldı ki bilimde iyi olanlar delilleri görerek iman ediyor. Demek ki bu sadece ağzı laf yapıyor. Türkiyede aktif bir volkan olsa bunlar noluyor derler :)

0|2
    0|0
  • Hayir dogru degil. adamin videolarini izledim ve sacma sozleri cok

0|1
    0|0
  • Dünyaca ünlü ve her yerde ciddiye alınan bir jeolog
    depremci felan değil :D
    Bir düzine bilimler akademisi üyesidir
    Kendi alanı dışında entellektüel düzeyi çok yüksektir
    Kişiliğide on numaradır salak saçma mail atanlara bile cavap yazar muhattaba alır egosu oldukça düşüktür
    Ve kendi ülkesi dışında bütün dünyada kıymet gören Türkiyenin sayılı bilim adamlarından biridir ;)

0|0
    0|0
    • dışkı yenebilir, idrar içilebilir diyen adam.

• işkence görenlerin ailelerini rencide etmek istemediği söyledi ve çıktı özür diledi
      ayrıca dünya görüşü olarak anti-anarşist asker kökenli biri olduğu için darbeler konusunda "rasyonel olamadığını" ve buna göre değerlendirilmesini istemiştir ;)

Yükleniyor...