Elazığ'da üniversite yaşamı nasıldır?

Arkadaşlar Yazılım Mühendisliği düşünüyorum Elazığ'da. Eğer gidecek olursak Ankara'dan bir arkadaşım ile beraber gidip ev tutmayı düşünüyoruz ama Elazığ'da yaşam nasıldır pek de bilgi sahibi değiliz.

Kızları güzelmidir, Cafeler güzelmidir, el ele sevgilimizle gezsek laf eden olur mu, üniversite eğitimi nasıldır kısaca bilgilendirirseniz sevinirim.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok sıkılacağınıza eminim. Kızları kara ve bıyıklıdır. Belki bir iki gidilebilecek caffe vardır ama ama bir hafta geçmeden sıkılırsın.
    Öyle el el dolaşmaya kalkarsanız kesin dayak yersiniz, tekrarına yer verirseniz ne olacağınız meçhuldür.

0|0
    0|0
    • Dışarıdan hiç insancıl kız gelmez mi be ablam bir teselli verin :D

• Gelir tabi ama İzmir'den, Antalya'dan, İstanbul'dan geleceğini sanmıyorum. Erzurum, Van, Hakkari olabilir tabi. :)

• Bu arada ablam demisim kusura bakmayin bir ara ks erkekleri pembe gosterir oldu da :) tesekkur ederim yorumlar icin.

• Eğitimi çok iyidir bence on numara Üniv yaşam kendi kişiliğine bağlı sosyalsen istediğin gibi azıtamazsın

0|0
    0|0
    • Sosyal bir insanım ama benim sosyalliğim diskoydu lunaparktı cinsinden değil yanıma maksimum 3 kişi alıp bir cafede muhabbetin dibine vururum veyahut manzaralı bir yerde bir sigara yakarım öyle bir insanım.

Benim aslında tek korktuğum nokta yerli halk. Hanzoların arasında yaşamak istemem açıkçası 4 yıl az bir süre değil. Duyduğuma göre halkı da iyi insanlardan oluşuyormuş ama kötüleyenlerin sayısı da azımsanacak kadar değil.

• Duyduğum kadarıyla havası çok kötüymüş.

0|0
    0|0
    • Hava sorun değil Ankara'da yaşıyorum alışkınım diğer problemler sıkıntı

Yükleniyor...