Beni takip eden kisiyi karakola gidip sikayet ettm ama kimse birsey sylemiyor sonucu nasl ögrenebilirm sizce?

Bir kac gUn takip etti en son karakola sikayet ettim ispatladm kamerayla tutanakta tutturdm ama sonra ses cikmadi sizce sonuc nasl birsey olacak bilgi verebilirmisnz bilen varsa?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbişey olmucak adam sana dokunmamış bile. adres ver yarın geliyim polisin gözünün önünde takip ediyim seni :D sen şu zamana kadar polisin türkiyede bir işe yaradığını gördünmü :D ben sana tecavüz edersem de mahkemeye çıkarız sen suçlu bulunursun ben serbest kalırım '' bir kereden bişey olmaz '' ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şikayet dilekçesi gibi bişey yazıp imzalattılar mı

0|0
    0|0
    • Evet tutanak tutuldu sikayet ederkn

• Evet kopyasini aldm

• O kağıtla birlikte gidersin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Başına iş gelmesini bekliyorlardır harekete geçmek için.

0|0
    0|0
  • :D takip etti diye birşey olmazki kanks

0|0
    0|0
    • Sana göre öyle canm takipden önce kapkaca ugraynca insan umursayamiyor iste

• Gizli içerik hakkında bilgi vermezler. seni takip edeni çoktan paket etmişlerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• pek ilgilenileceğini sanmıyorum bende yoldaki polise dedim o an çünkü çok işlek biryer değil ve gülüyor sürekli peşimde mağazaya giriyorum kapıda bekliyor ve bana ciddiye almaksızın gülerek cevap verdi bunlar olağan şeyler dedi

0|0
    0|0
    • bir kac ay önce kapkac dilekcemi görnce olayi iyice didiklediler ben üstne dstm yani kamera kaydini felan buldm

• Bu ülkede tecavüz edilip öldürülene kadar kimseden ses çıkmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...