Merhabalar,

Ben Çorlu ya 2013 aralık ayında taşındım. Memleketten tek başıma koptum geldim. Fakat burda çevrem yok ve genelde evli olduğu için iş arkadaşlarım beraber vakit geçirebileceğim kişi yok denecek kadar az.

Çorlu da gidilebilecek ve yeni insanlar ile tanışılabilecek mekanlar var mı? Nereleri tavsiye edersiniz?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Orion'a gidebilirsin güzel bir avm sonra corlunun çarşısı güzeldir ama pek sevmem corluyu bana kalırsa Çerkezköye gidebilirsin gezmek için erne center diye bir mekan var bilardo sinema vs tazinda bir yer benim favori mekanlarim ise kafa dinlemek için gideceksen kahve tiryakisi, glory area, Osmanlı, Jimmy Joker bunlar alkolsüz ve güzel mekanlar alkollü bir yere gidicegim zamansa tercihim kesinlikle Benzin ve adam gibi bir yer oluyor saydığım yerleri tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Orion a gidiyoruz ama avm sonuçta sinema için daha çok gidiyoruz.
      Erne center çerkezköye pek gitmedim. Hele gezmek için hiç gitmedim. Arkadaş çevrem pek yok hatta hiç yok benim amacımda arkadaş edinmek aslında. Ama avrupa da olsa bar tarzı bir yerde rahatça konuşup arkadaş olabiliyorsun ama burada öyle bir şansım yok çünkü burası Türkiye. Daha önce memleketten sadece Erasmus için ayrıldım ve Budapeşte de kaldım 6 ay. Şimdi Türkiye de ilk kez memleketen çıktım ve 2 yılı geçti. Fabric e gidiyoruz bazen ama genelde ev arkaaşlarımla olunca sıkılıyorum. :( sohbet ortamı çok olmuyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Trakyada zaman geçiremiyorsan başka hiç bir yerde geçiremezsin.. Çünkü Trakyanın insanları sıcak kanlıdır.. Meyhaneleri bilhassa kafa dengi insan doludur..

0|0
    0|0
    • Maalesef bütün iş arkadaşlarım evli. Meyhane kültürüm yok daha çok club ve pubları severim ama onlarda damsız almıyor. Mecbur dışarı çıkamıyoruz.
      Evet sıcak kanlılar ama sanki bir duvar var o duvarın ötesine geçemiyorum ikili ilişkilerde. Bilemiyorum sebebini.

• Teşekkür ederim..

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...