Dogum günümü ailemde dahil kimse hatirlamadi pek takmamak istiyorum?

Baktim herkes unutmus abimin bos evine geldim yalniz basima vakit geciriyorum su anda yani. Ailemde arkadaslarimda kuzenlerimde hepsi unutmus. Herkesin dogum gününü sürprizlerle kutlayan biriydim böyle karsilik alinca dogal olarak insan kiriliyor. Anneme hatirlattim ve "ee napiyim" dedi. Zaten simdiye kadar bütün dpgum günlerimi unutmuslardi ama bu 18. Dogum günüm oldugu icin yanlis anlamayin ama biraz ilgi bekledim. Bu icimdeki kötü his nasil gider arkadaslar bir bildiginiz varmi?

1|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir süpriz yaparlar umarım..

1|0
    0|0
    • gecti artik haha :) abimin evi bostu bende buraya geldim utancimdan kimsenin haberi yok

• Ayıp etmişler. Utanacak sen değilsin neyse üzülmenin anlamı yok :)

En İyi Kız Görüşü

• mutlu yasların olsun oncelıkle <3

hııc uzulme.18 yas dogum gunun bak sana beraberınde aynı anda nelerıde ogrettı.
    olaylar karsısında dık durmayı
    kımlerın dost oldugunu
    18 yasın onemını
    dogumgununun onemsızlıgını
    senın ıcın onemlı olan zamanlarda ıstedıgın olmadıgında ne yapman ve nasıl durman gerektıgını...
    o yuzden uzulme. karsına hayatta... hayat devam ettıkce bu vb cok olayla karsılasacaksın. o yuzden, uzulme ve senı su anda en cok mutlu eden seyı yap... umursamadan yap. sadece kendıne 18. yas gununde unutmayacagın bıseyı yapman.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok fena yalnızlık

1|0
    0|0
  • Dogum gunun kutlu olsun mutlu ol senelerce...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen de bundan sonra onlara nezaketli yaklaşmazsın, onları bu kadar düşünmezsin olur biter. Her şey karşılıklı. İyi ki doğdun :)

1|0
    0|0
  • 1ay kala hatırlatıyorum ahh yaşlandık aa dogum günümede az kaldı ahh ahh vah vah, genelde babam hatırlamaz biz zaten dogumgünü kutlamayız, nice senelere der öperiz hediyeymiş partiymiş falan bizde yok

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...