Kafe tarzı yerlerde hoşlandığınız ve tanışmak istediğiniz kızın sevgilisi varsa?

Arkadaşlar bir gün kendinize bir hedef koydunuz biriyle çıkmak istiyorsunuz ve diyelimki kafe tarzı olsun kulüb disko bar olabilir vs. siz tek başınızasınız ve ortamda bir sürü hoşlanabilceğiniz kızlar var fakat hoşlandıklarınızın da hepsinin yanında sevgilileri var diğer yandan yalnız olan kızlar da var fakat onlar hoşunuza gitmedi şimdi bana sorsanız kızın yanında sevgilisi yoktu diye hoşlanmadığım halde yanına tanışmak için gitmezdim zaten bende böyle bir takıntı var ama benim çok başıma geldi ne zaman birinden hoşlandıysam hep yanında sevgilileri vardı ve ben elim boş döndüm. Belki hoşlanılan kızın sevgilisi olunamasa bile en azından onunla tanışma fırsatı vardı fakat yanındaki erkekler hep buna engel oldu bu durumu da aşamadım çünkü yalnız olanlarınıda ben hoşlanmadım var mı öyle aramızda kafe tarzı yerlerde tanışıpta sevgili olan kader kısmet meselesimi demek gerekiyor yani bu konuda ciddi anlamda yardımlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
yok mu yardım edicek kimse

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...