Psikolojim bozuk bana neler oluyor (lütfen detayı okuyup yardımcı olun bana ) ?

Arkadaşlar ben son 1 aydır çok kötüyüm.Öyle böyle değil. Yolda yürürken annemi arkadaşlarımı bile farketmiyorum. Aklım başka yerde. Başarısızım kendimi çok aptal hissediyorum neden benim yeteneğim yok diyorum. Ayrıca 2 mahkemem var ve ağır ceza mahkemesi bitanesi. Cezaevine girme korkusuyla ders çalışamıyorum ve yazılım çok düşük geldi.Öğretmen şaşırdı ve konuştu. Tabi ona anlatmadım neler yaşadığımı. Ayrıca çok yalnızım yemin edrim ağlayarak yazıyorum bu yazıyı balkona çıkıp yıldızlara bakıp ben kimim neden böyle olsun diyorum lütfen beni bu durumdan kurtarın psikologa gidemem lütfen Yoksa intihar edicem hayallerim vardı hepsi yok oluyor yaşayamıyorum.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle herkes yetenekli doğmaz senin isteğine bağlı , ayrıca herkes yalnız bu hayatta zaten ne kadar yanında olduklarını düşünsende hep yalnızsın konuştuğun birileride olsa yalnızsın , buna alış öncelikle , kafanı dağıt bir şekilde başka ugraşlara yelken aç kitap oku film izle dizilere kafanı sar , oyun oyna , oturup düşündükçe virüs gibi kafanı ele geçirir o düşünceler kurtulamazsın.

1|0
    0|0
    • Ama derslerime bir türlü odaklanamıyorum bak belki sen de şimdş benim derdimle uğraşmak istemiyorsun haklısın qma çok kötü bir haldeyim

• intihar sözünü duydugum için yazıyorum , zaman zaman bunu herkes düşünmüştür ama hayat devam ediyor bu yıl böyle düşünüyorsun belki gelecek yıl hayat çok güzel diyeceksin ne malum? ve derslere odaklanmak istiyorsan kafanı bir şekil önce boşaltman lazım , senin kadar sorunum yok ama bende odaklanamıyorum kolay

• Onceliklr gecmis olsun. zor bir donemden geciyorsun. psikolojik ilaclar biraz daha strestem arindirip daha pozitif dusunmeni saglayabilirler. ama iki mahkemem var demissin bunlardan ailen ya da yakinlarinin haberi var mı . bu durumda korkman nirmal ve en yardimci olacak kisiler yakinlarindir. su zamanlarda sevdiklerinle cok zaman gecir

1|0
    0|0
    • Yaşım küçük ailem biliyor ama Umursamıyor şahsen

• Ypk ki arkadaşım dostum yok

• Ne diyiymki burdan sadece teselli bulursun. ozrlden yazabilin dinlerim. en azindan arkadas edin. olmazsa sanaldan dinlerim. kib

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimki de bozuk ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...