Arkadaşimla kavga ettik mahkemelik olurmuyum?

Arkadaslar ev arkadasimla kavga ettik sac saca falan ben onun iki t short unu yirttm ve tirnak izlerm var bagrinda kollarnda ama bendede kolumda elimde tirnak izi var hastaneye gtti darp raporu almaya alt tarafi tirnak yirtigi falan yani mahkemeye vercem diyo sizce dava acilabilirmi uc bes tırnak izine

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde aranız kötümüydü niye kavga ettiniz? Ama burdaki millete bakma kanun var nizam var. Darp raporuda alır seni mahkemeye verir. İyi o zaman 3 -5 tırnak izi yok 2 tokat'dan ne olacak diye diye herkes birbirini tokatlasın. Aynı olaydan benim arkadaşın başına geldi 1 ay cezaevinde yattı. Sen ne yap ne et kızın ayaklarına kapan yalvar özür dile yoksa valla mahkemeye verir hapis bile yatarsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet kamu davası açılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yok mılletın ışı gucu yok tırnak ızı ıcın rapormu verecekler kan aktımı onu soyle

0|0
    0|0
    • bırde kavganın sebebı cok onemlı sıyasımı yoksa ev halı kavgasımı bu dıkkate alınıyor

• O kadar kavgayı umursamazlar açamaz korkma.

0|0
    0|0
    • Bencede kucuk bisey sonucta mahkemelerin hic isi gucu yok ufak tefek kavgalarlami ugrasacak dimi

• Tabi ki açabilir.

0|0
    0|0
  • Bence sen de git darp raporu al! En kötü karşılıklı suçlarsınız birbirinizi.

0|0
    0|0
  • Evet açılır ama o da saldırmış aptallık olur açması :D

0|0
    0|0
  • Bir sey olmaz.

0|0
    0|0
  • Dava açar evet

0|0
    0|0
  • Açar

0|0
    0|0
  • Sendende iz varsa sıkıntı yok deki o saldırdı kendimi savundum

0|0
    0|0
  • haydaa yoksa evin içindemi kavga ettiniz ayıracak kimsede yokmuştur sizi :/
    Mahkemeye vermez heralde bir kavga için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Darp icin ciddi yaralama olmasi lazim darp hemen verilmiyobdereceleri var ama mahkemeye verir para cezasiyla kurtarirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...