Evlilik yolunda bunları yaşamak?

Bir ilişkiniz var ve aşağıdakileri yaşıyorsunuz +-Ailecek evlerine gidildiğinde ne siz ne aileniz önemsenmiyor. Nasıl mı ailecek oturuyorken TV açılıyor ve kimse kimseyle konuşmuyor sanki yeter kalkın gidin dercesine. +- Aileniz davet ediyor öğlen geliriz diyen kız tarafı akşam 7 de geliyor. - Yakınınızın düğünü oluyor (mesela dayınızın oğlu) davet ediyorsunuz gelinmiyor.(Bu arada aileler aynı şehirde). Kız tarafında düğün oluyor erkek tarafı olarak davet edilmiyorsunuz. +- Kız, erkek tarafının görevi kız tarafını memnun etmek diyor. +- 50 bin tl'lik yapılan altının üstüne birde altın kemer deniyor. Neymiş nişan salonda olmamış onun yerineymiş. +- Benim ailem şöyle benim babamın/annemin gönlünden şunlar geçiyor deyip isteyipte istiyorlar. +- 20 bin tl lik düğün salonu isteyen kız tarafı, 750 tl lik nişan mekanını ayarlıyor. +- Borca giricem bütçem kaldırmıyor dediğinizde kız size ne yaparsan yap beni ilgilendirmez diyor. +- Hiçbir özel gününüzü hatırlamayıp kendisinin ailecek özel günlerinin kutlanmasını istiyor. +- Bu son olsun Bir kız, istemeye giderken alınacak tatlının markasına karışır mı ya... ne yapardınız?

Güncellemeler:
Başka yorum yok mu
yorum

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ve hala evlilik yolundasin?
    Iyi dusun. Kopruden onceki son cikisi kacirma

0|0
    0|0
    • Neden seviyorum seni canımsın aşkımsın diyen insan bunları yapar?

• Sevgi tek basina yeterli degil. Iyi dusun.
      Kararin ne olursa olsun umarim mutlu olursun

• Mazosist değilim ve aşağılanmak küçük görülmek hayatımda en nefret ettiğim şeydir. Ama ben sevdiğim için katlandım bütün bunlara. Ardı arkası kesilmedi sadece.

• Olabilirrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Alın kızınızın turşusunu kurun derdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...