Türkiye'nin tecavüzle imtihanı ne zaman son bulacak acaba?

Karaman'da, kız öğrenciye "Ergenlik dönemindesin, cinsel ihtiyaçlarını karşılayabilirim" diyen müdür yardımcısı, suçunu itiraf etmesine rağmen serbest bırakıldı.
Türkiye'nin tecavüzle imtihanı ne zaman son bulacak acaba ?

0|1
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum..
    Kansız insanlar yetiştiği sürece devam edecek gibi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların gerçek yüzlerini biz yıllardır görüyoruz ama onlara oy veren kesimin görmesi için daha ne olması gerek bilemiyorum.
    Soma'da 301 kişiyi öldürdüler, ilk seçimde Soma'da birinci parti çıktılar.
    Bu kadar işsiz gencimiz var, gençlerden oy alıyorlar.
    Her gün şehit haberleri, ülkemizde terör kol geziyor hala bunlardan medet uman bir kesim var.
    Ensar vakfı rezaletinin açıklaması değil konuşulması bile mide bulandırıcı. 45 Tane gencimizin, yavrumuzun geleceğini koruyamayanların rahatsız bile olmadan görevlerinde kalması ancak Türkiye'ye özgü bir durum olsa gerek. Keşke Japon olsaydık...

0|1
    0|0
    • Yemin ederim ben bunların kafasını yaşamak istiyorum.. hala bunları görmüyorlar.. izlediniz mi haberleri yine paralelciler yapmış diyorlar ya.. yahu bu kadar mı milletin iradesiyle zekasıyla dalga geçilir. dün cumhurbaşkanımız amerika ya gitmişti ya.. Kimse karşılamadı çavuşoğlu karşıladı bundan utanmaları gerekirsen konutşukları şey twitter nasıl o tagı kaldırır diyor ya.. Yemin ederim bizim millet uçmuş.. beyinlerinde nöron yerine afyon var

• @genç_insan
      Yanlış soru. Asıl siz o bağlantıyı nasıl olur da kuramıyorsunuz.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle vaşakları serbest bırakmadıkları gün doğru yolda olduğumuz gün. Ama yoook şike sahaya yansımamış demeye devam edersek bu iş böyle gider.

1|1
    0|0
  • İslamiyet tam anlamıyla yaşamadığımız sürece bu tecavüzler devam edicek.

1|2
    0|0
Yükleniyor...