Bu duruma ne diyorsunuz?

selalalalam.

kısa kısa kendi özelliklerimden bahsediyim. 22yaş, kendi içinde özgüvenli, ama insanlar içine girdim mi tam bir ezik :D

1.84 boyunda, 80 kg - kafasına göre bodyci- kumral -nick bateman, nick jonas karışımı bir göçmen çekikimsi çocuğum.

Bu çekinlenliğim, utangaçlığım, özgüvensizliğim, göz teması kuramama problemim hayatımın büyük bölümünde olumsuz yönde etki ediyor. Mesela bazen oluyo yeni biriyle tanışıyorum erkek bana gayet iyi konuşuyosun konuşkansın diyenler oluyo. Bazen insanların gözüne bile bakamıyorum, bazen bir anlık cesaretle bakıyorum. Ama genel olarak pasifim açıkcası, kızlar konusunda da zaten aynısı öyle kız arkadaşlarım olsun çabalarım olmadı (ama olmalıda tabi, beceremedim o özgüven yok bende)

Bugün inanmazsınız metrodaydım karşımdaki 2 kız te ordan karşıma geçtiler tesadüf diyeceksiniz ve ben inene kadar 2side konuşup konuşup baktılar, bu durumda normalde kasılmam gerekli ama benim yanaklarım kızardı yere baktım sürekli. Ve oldukça kasıldım.

Bu duruma hayatında yaşamış ve aşmış insanlar varsa destek bekliyorum. Öyle gerçekten ezik bir tip değilim aslında eğlenceli umursamaz bir tipim ama kalabalıkta şeyde rahat edemiyorum.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Süpersin bebeğim 😍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunun mealini biri açıklayabilir mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...