Arkadaşınız sizi umursamıyorsa nasıl davranırsınız?

Sürekli başka insanların yanına gidiyor, sevgilisini görünce beni unutuyor sadece yalnızken benim yanıma geliyor kısacası beni umursamıyor yedek arkadaş gibi tutuyor. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız artık yalnızlıktan çok sıkıldım?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yol verirdim

0|0
    0|0
    • ama yol verirsem yalnız kalacağım cünkü arkadasım yok. bu da bu durumumu kullanıyor bence

• Bir kişiye bağlı kalmak saçma. Ona muhtaç değilsin insan kendi kendine de yetebilmeli. Bence arkadaş ortamını genişlet. İlla ki aralarından bir tanesi gerçek dostluk kurar seninle. Hem sen tavrını net koyarsan akıllanır.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaşlığımı bitirirdim, bir daha onun yüzüne bile bakmam umrumda olmaz, gül geç

0|0
    0|0
  • Bende onu takmazdım yani öyle bir arkadaşım vardı benim yanıma gelmek istedikçe beni arardı sadece sınıfta beraber otururduk. Keyfine bak yani kafaya takılacak bir mesele yok

0|0
    0|0
  • aynı şeyleri ona yapardım bir süre sonra da arkadaşlığımı bitirirdim

0|0
    0|0
  • Yaşadım kısa bir süre önce ve anında iletişimimi kestim kendi bilir giden gider umrumdada değil

0|0
    0|0
    • sonunda yalnız kalsan bile?

• Evet~ Tamam yalnızlık çekilmez ama kendinide kullandırtma yeni hobiler edin kendini keşfetmeyi dene bir de... o kadar takma kafana

• Ben de umursamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...