Çirkin olup tonlarca laf işitmek?

Öyle aşırı çirkin bir insan değilim yani daha çirkinleri var ama onlara tek laf edilmezken bana sürekli yoldan geçen bile laf ediyor "tipe bak" "maymun" gibisinden. Sırf çirkin olduğu için bir insan neden dışlanır ki?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Güzellik göreceli bir kavramdır. Ve KALICI değildir..
    Güzele laf atan abazaları duydum. Ama çirkin bulduğuna laf atanların amaçlarını düşünemiyorum.. İnsan olan günahından sakınır zaten. İnsan yerine koyma yani..

Hatta sorunun trol olmasını dilerim.. İnsanlığın bu kadar çirkinleşmemiş olmasını yani..

0|0
    0|0
    • Maalesef değil, her toplum içine çıktığımda yaşıyorum bunu. Eve kapanası geliyor insanın.

En İyi Kız Görüşü

• Sende onlarla dalga geç. Bu işler kınamayla, ayıplamayla, ağlamayla çözülecek işler değil. Hayatta öğrendiğim en önemli şey; mücadele etmek oldu. Sana yapılanın aynısını ona yap onu iyi incele zaafını bul ve lafı yapıştır. Burnu mu büyük mesela sana tipe bak maymun mu dedi sende ona bu burunla bunu söylemek cesaret ister valla helal olsun de bak bakalım bir daha yapacak mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• O insanların var ya... En nefret ettiğim şey fiziki özelliklerle dalga geçilmesi :/

0|0
    0|0
  • çirkinliğinden değildir o seni çekemedikleri kıskandıkları içindir

0|0
    0|0
    • İyi de tanımıyorlar bile, yoldan geçenler de öyle. Nasıl bir çekememezlik olur ki?

• yoldan geçen birisine laf atmak hasta ruhlu insan işi

• Beni tanıdıklarım çirkin bulmuyorlar ama yoldan geçenlerden hep bunları işitiyorum.

• insanlıktan nasibini alamamış hayvanlar ancak bir kişinin görünüşüyle alay ederler. Takma sen onları kendinle barışık ol.

0|0
    0|0
  • Takma sende

0|0
    0|0
  • bana neler neler diyolar. sadece tipe bak falan değil pisliğe sapığa benzetiyolar

0|0
    0|0
    • Maalesef böyle kalıpsızlar çok.

• Aldırmam

0|0
    0|0
  • hangi şehir orası?

0|0
    0|0
    • İstanbul

• Kendimi nasıl seveceğimi bilmiyorum, oldum olası sevmedim çünkü.

• illaki sevilecek tarafların vardır neden kendini başka insanların değerlerine göre yargılıyorsun ki? diğer herkesi unut kendine bak o zaman seversin.

• kendini o duruma düşüren sensin demek ki kendine çeki düzen ver.

0|0
    0|0
  • Nasıl ya resmen laf atıyotlar öyle mi geçerken yanından?

0|0
    0|0
  • Allahın biz insanlara verdikleri şekle asla öyle kelimeler sarf edilmemelidir. Herkes güzeldir, çirkin olan söylenen söz ve gösterilen davranıştır, karakteridir.

0|0
    0|0
  • Boşver karaktersiz insanlar yüzünü kaldır ileriye bakarak hafif gülümseyerek yürü..

0|0
    0|0
  • Dışlanabilir, sen neden bunları umursuyorsun ki..
    Güzellik degil hayatta herşey, yaşın kaç sein

0|0
    0|0
    • Umursamak değil, kırılıyorum sadece.

• 18'e girdim geçtiğimiz hafta.

• Canım ya, hayat O kadar basit ki bazı insanlara..
      Sen basit insanlarla görüşüp zaman ayırırsan üzülürüsün.
      Görünüş, fizik v. s bunlarla insanlık olmaz, insanlık kalpte akılda olur, bunlara sinirlenme aksine hiç umursamamalısın. Sen, sana uygun insanlarla sohbet et. Neredensin

Kızlar Ne Diyor 11

• Yuh yani

0|0
    0|0
  • Banada diyorlar arada salla kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. 😀

0|0
    0|0
  • hayatını o karaktersizler için zehir etme derim, gez dolaş hayatı kafana göre yaşa umrunda olmasın

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir herkesin çirkin olduğu yanı vardır sana çirkin diyenin ahlaksızlığıdır bence o böyle insanları takmaman gerekli...

0|0
    0|0
  • kim onlar onların a... q

0|0
    0|0
  • Takma o salaklari

0|0
    0|0
  • Onlar boş insanlar aldırış etme boşver

0|0
    0|0
  • burcun ne

0|0
    0|0
  • Bilmem hiç bir kişiden duymadım bu dediğini.

0|0
    0|0
  • Bende çirkinim boşver

0|0
    0|0
  • bakımsız olabilir misin? çoğu kadın çirkin olsa mükemmel bir bakım yapıyor afete dönüyor. sende dene ya da makyaj yap tatlım

0|0
    0|0
    • Evet, makyaj konusunda tek bildiğim rimel sürmek ve saçımla hiç uğraşmam. Birde çok asık suratlı birisiyimdir.

• sebep bu olabilir. youtube da çok güzel makyaj videoları var onları takip et yap sende, kuaföre git her ay bakımını ihmal etme, saçta çok önemli her zaman temiz ve bakımlı olsun

• evde de deneyebileceğin maskeler var onları kullan. nemlendiricileri de ihmal etme

Yükleniyor...