Çok yalnızım hiç arkadaşım yok?

çok yalnızım hiç arkadaşım yok okulda çok yakın olduğum sadece 1 arkadaşım var o da sürekli sevgilisiyle vakit geçiriyo kızlarla toplandığımızda herkes o arkadaşımla konuşuyo ne biliyim kendimi baya dışlanmış falan hissediyorum bu duruma gerçekten çok üzülüyorum ne yapıcam çok mutsuzumm..

Güncellemeler:
sanırım ben kendimi beğenmiyorum sorun o yüzden ne dersiniz

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• bir bence yazmıştım orada çıkma teklifini 100 de 100 kabul edecek kız psikolojisinin ilk sirasindasin

0|0
    0|0
    • hadi ya bence değlim tamam yalnız olabilirim ama her teklif edene de tamam diyecek değilim bence o kişiden kişiye değişir

• Beklentin çok düşük ama burada seni asagilamiyorum durum değerlendirmesi

• farkındayım zaten inan çooooook mutsuzum sürekli ağlayan biri değilim ama bu neden yüzünden bazen kendimi tutamayıp ağlıyorum

En İyi Kız Görüşü

• Boşver bende öyleyim

0|0
    0|0
    • bir ara boşverdim alışmaya çalıştım olmuyo olmuyo olmuyoo kafayı yiyicem ya

• Bana mesaj atabilirsin ben de yalnzımm 😒

Erkekler Ne Diyor 22

• burdan olur

0|0
    0|0
  • Sosyal ol, çevre edin. Buradan birileriyle tanış ya da.

0|0
    0|0
  • Az ilgi alanlarını değiştir ama kimse için kendinden taviz verme. İllaki sohbet edecek birileri olur.

0|0
    0|0
  • degistir kendini.
    Baska caren yok.

0|0
    0|0
  • Kendini aş. değiş...

0|0
    0|0
    • nasıl olacağını bir bilsem öyle birden değişilmiyo maalesef..

• içinden geldiği gibi yapiyorsun ve işler kötüye gidiyorsa, içinden gelenin tersini yapmalisin.

• mesaj at knk

0|0
    0|0
  • Yeni arkadaslar yeni cevre edin

0|0
    0|0
  • Neden dslıyolar seni?

0|0
    0|0
    • ya aslında dışlamak değil ben öyle hissediyorum benle ilgili bir konu olsa bile gidip ona soruyolar soğuk biriyim sanırım

• Sende var skntı ozaman yani güler yüz göstermessen sokaktaki bir hayvan bile uzak durur , bence sen biraz ilgi istiyorsun

• Kendini beğen herşeyden önce

0|0
    0|0
  • nasıll yani i bende yanlızımm

0|0
    0|0
  • Dert ettiğine bak
    Biz arkadaşız ok 😊

0|0
    0|0
  • olalım

0|0
    0|0
  • Benim de yok ama ben istemiyorum benim en iyi arkadaşım kitaptır gerisi yalandır

0|0
    0|0
    • kitap okumayan ben başımı kitaptan kaldırmaz oldum sürekli okuyorum ama o da bir yere kadar insan konuşacak birilerini arıyo bir süre sonra..

• Nasıl bir kitap okuyorsunuz bilmiyorum ama sanaldan dertleamek istersen konuşur paylasirim Aksine Allah selametlik versin kardeşim

• Benimde yok :)))

0|0
    0|0
  • Ben de aynı 😕

0|0
    0|0
  • dertleşelım senle

0|0
    0|0
  • menfaat peşinde olmalarından iyidir

0|0
    0|0
  • sakin ol. acele etme bunalım yapma düzelir zamanla kendiliğinden

0|0
    0|0
  • herkesin zaten samimi olduğu 1 2 tane arkadaşı vardır yalnız değilsin.

0|0
    0|0
    • ve oda benimle vakit geçirmiyo hiç anlamıyo

• sanırım hayır

• önce sen kendini sevmeyi başar sonra başkalarının seni sevip sevmediğini umursa bence.

• bazıları çekim alanıdır bazılarıda çekim alanındadır doğanın kanunu böyle yanlız değilsin üzülme

0|0
    0|0
  • Arkadaş edin bu kadar basit zamanla kendini açarsın.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• utangaçsın anladığım kadarıyla. sessiz insanlar sevilmez. bir sürü arkadaşınla konuşmaya çalış sohbet et.

0|0
    0|0
    • kesinlikle öyleyim ama konuşacak hiçbir şey bulamıyorum bazen yanıma geliyolar ama öyle boş boş bakışıyoruz konuşacak bişey bulamıyoruz

• Bana gel

0|0
    0|0
Yükleniyor...