Superonline nın taahhüt zırvalığı?

Arkadaşlar il değişikliği yaptığım için internetimi nakil yaptırmaya çalışıyordum. 5 ay taahhütüm var o yüzden kapatamadım. Ve şimdi mecbur beni 60 tl limitsiz pakete geçiriyolar. 24 ay taahhüt yapıyorlar yine. ya da 10 gb kotalı 40 tl.

Napsam bilemedim. Ayda 64 tl ödüyordum. 5 ay ödeyip kapatsam mı. Bu arada farklı bir firmaya mı başvursam. Yoksa 60 tl sınırsız devammı ediyim. Superonline fiber internete. Ne yapsam kararsızım? Yalın adsl kullandığım için nakil olmuyormuş mecbur fibere geçicekmişim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 45 tl sinirsiz var ttnet'te. Ne diye bu kadar fazla odeyesin ki.

0|0
    0|0
    • Dimi bencede

• Sen yorum yapma bana bence. Anlattığımı anlayamıyorsunda

• Aynen aynen bencede.

En İyi Kız Görüşü

• IPTAL de ceza verirler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Nasil olmuyor bana oluyor demislerdi

0|0
    0|0
  • bak arkadaşım süperonline aynısını bana yaptı ney parsan yap tekrar tahütte girme kendini onlara bağlıyorsun ben tahütüm doldugu gün benim netimi yarı fiyatına indirmezlerse bay bay diyecem onlara

0|0
    0|0
  • superonline kadar çakal bir kurum olmasa gerek. almasaydın keşke

0|0
    0|0
  • taşıttır int sadece nie yeni taahhüt veriyorsun ki

0|0
    0|0
    • Taşımıyolar işte yalın adsl kullandığım için burda fiber varmış mecbur fibere geçmek zorundaymışım

• benim bildiğime göre geçmek zorunda değilsin taahhmüt için zorluyor olablirler

• Belki de bilemiyorum. Öyle diyo kız bende bir düşüneyim

• süperonlinede çalıştım bir kaç ay. zaten nakili yapıyorlarki sıkıntı ney fibere geçmek zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • Öyle diyolar burda yalın kullanamıyormuşum fiber alt yapı olduğu için

• Tamam başka firmaya geçicem

• en iyisini yaparsın anlasınlar müşteri kaybetmeyi

• kapat ttnet bağlat.

0|0
    0|0
    • Kapatmıycam mecbur 5 ay havaya fatura ödiycem

• Tamam teşekkür ederim

• rica ederim.. Tüketiciysen hakkını aramalısın. Öyle dayatmayla satış olmaz. Seni sözleşme yapmaya mecbur bırakıyorlar. Pabuç bırakmamalısın.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...